Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jó lesz ez így? Kicsit érzéken...

Jó lesz ez így? Kicsit érzékeny a makk. Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy ideig mondhatni "elhanyagoltam", de most pár hónapja már rendesen odafigyelve bánok vele, mosom rendesen, nem hagyom vizesen stb. Fitymaszűkületem is van, de már az is javult, mert most már szárazon, merev állapotban is fájdalom és gond nélkül letudom húzni, ami eddig nem ment. Viszont a makkom érzékeny, gondolom mert sokáig fedett volt és nem érti külső hatás igazán.

Próbálom dörzsölgetni, törölközővel törölni határozottan, simoagtni stb, és mintha már kevésbé lenne érzékeny mint pár hónapja. Ez jó módszer arra, hogy elmúljon a kellemetlen érzés érintéskor, és ha igen mennyi idő míg annyira rendbe jön, hogy nyugodtan akárhogy hozzáérhessek. Ha lehet csak azok írjanak, akik tapasztalták vagy megbízható forrásból rendelkeznek információval ezzel kapcsolatban



2016. ápr. 25. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Fiatal korban nagyon is természetes az érzékenysége .

Ez a fajfenntartással van kapcsolatba .Eszedbe ne jusson bármivel is dörzsölgetni .A makkon érző idegvégződések vannak .

2016. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, nem dörzsölgetem, csak az ujjammal, meg törölközővel amikor megtörlöm...szex közben meg nem éppen mindig a legkellemesebb hogy azon görcsölök hogy éppen hova ne nyúljon...
2016. ápr. 25. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nulla pontozók ,B ...212 hol marad a cáfolat,hogy a válaszom rossz lenne ? Elég a bosszúból ,.mert a kérdezőt szívatod
2016. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!