Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minek a jelei ezek a nagy...

TSkull kérdése:

Minek a jelei ezek a nagy hangulatingadozások?

Figyelt kérdés

Reggel 6-or kelek, azért, hogy melóba menjek. Viszont észre vettem, hogy majdnem minden reggel dühös vagyok, utálom azt, hogy fel kell kelnem (annak ellenére, hogy nem vagyok nehezen kelő), utálom, hogy be kell mennem melóba, egyszerűen minden zavar. Úgy érzem, hogy a problémák amik az életben fölém tornyosulnak soha nem lesznek megoldva, egy senkinek érzem magam. Ennek ellenére, délután már egészen más a helyzet. Még akkor is, amikor a melóban nem volt jó napom (elég stresszes és felelősségteljes a munkám) úgy érzem idővel mindenen felül tudok kerekedni, és már egyáltalán nem zavarnak azok a dolgok, amiktől reggel a frászt kapom. Nem tudom, természetes állapot ez, vagy csak egyszerűen valami bajom van?


25 F



2016. ápr. 27. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelnr, csak nekem pont fordítva van. A reggel telik jól
2016. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!