Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez már a mutálás jelei?

Ez már a mutálás jelei?

Figyelt kérdés

Nos! Már egy jó ideje kb nyár eleje óta bár akkor még enyhe volt. 14 éves vagyok decemberben 15 kb 163cm magas 54 kiló van elég dúsan fanszörzetem és spermám is van jó sok. A hónaljam már szőrösödik a lábam olyan szőrös mint a dzsungel.

De ha pl magasan akarok énekelni akkor befarsul elcsuklik nem tudom folytatni az éneklést. Ha normálisan beszélek és mélyre viszem a beszédet mert olyat mesélek akkor rekettes mintha lövöldöznék a hangommal :)

Ma például e mellé társult egy olyan hogy ha nyelek meg közbe is, olyan mintha nem is tudom poros lenne belűlröl a torkom. Ez akkor is megvan ha nyelek. Ezek a mutálás jelei? Vagy egy kiadós torokfájás.



2014. szept. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A mutálás a nyeléssel nincs kapcsolatban ,csak a hangképzéssel .A mutálásnál normális beszéd közben is változik a hangszin,Bejönnek magas ,és mély hangok is .

A hang aztán egyre mélyebb lesz.Az énekkarban te leszel a dörmögő.

2014. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elcsuklás simán lehet, meg az összevissza megbicsakló hang is, a fájdalom nem. Nekem bő 1 évvel a sperma után lett a mutálás.
2014. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két éve hogy van spermam és elég nagyot lövel....
2014. szept. 26. 13:31
 4/4 anonim válasza:
Én 11,5 éves vagyok 165 centi és 60 kg még nincs spermám de már szerintem mutálok mert nem mennek a magas hangok és nekem van a legméjjeb hangom az osztájba és az énekkarban is alig megy az éneklés meg a hangom is sokat méjjült.
2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!