Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Büdös ondó folyadék mi lehet?

Büdös ondó folyadék mi lehet?

Figyelt kérdés
Helló Nem tudom mostanában néha büdös az ondo néha meg nem ezt mi okozhatja?? 14 vagyok :D???
2016. ápr. 28. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az ondónak kifejezetten kellemetlen szaga van a benne található amin-típusú vegyületek miatt (halszagra emlékeztető). A Cowper mirigye váladéka szagtalan. Abban a korban vagy, amikor a felnőtt test kialakulásával együtt kezdenek megjelenni a ember biokémiai palettáján levő összes anyagok.
2016. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
21%
A túlzásba vitt maszturbálás jele lehet az ilyesmi.
2016. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen túlzásba vitt maszturbálás. Ez baromság. Annyiszor csinálod, ahányszor a kezed meg a farkad elbírja
2016. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
#2: Hat akkor nincs mas megoldas, szenteltvizben meg kell mosni?:D
2016. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A budos ondo valami gyoladasnak a jele szerintem menj el a dokihoz es mond el neki omajd kideriti, hogy mi a problema.
2016. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Íze és illata[szerkesztés]Íze és illata egyénenként más és más: egészségi állapottól, általános kondíciótól, sőt az elfogyasztott élelemtől is függ. Egyes források szerint az ananász, a kivi, a zeller, a görögdinnye, az áfonya vagy a szilva édessé teszi, míg a kávé és az alkohol kesernyés, a túl nagy mennyiségű állati fehérje pedig savanykás ízt és jellemzően dohos szagot ad neki.[1] Az ondó illata a gesztenyevirágéra emlékeztető.
2016. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!