Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet-e még esélyem nőni?

Lehet-e még esélyem nőni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, valószínűleg korán erő típus. Kisebb koromban a testmagasságom teljes mértékben eltérő volt az átlagostól. 7 évesen (másodikos koromban) emlékeim szerint a második legmagasabb fiú voltam az osztályban. Nagyjából 10 éves lehettem, mikor megtapasztaltam a nemi érésemet, majd 11-12 évesen a pénisz tája mellett másutt is szőrösödni kezdtem, nem sokkal később jelent meg pelyhekben a borostám is. Ilyenkor kedődött, mikor a kortársaim kezdtek lehagyni a növekedésben. 13 éves koromra értem el a 170 cm-t, ami 3 év elteltével mindössze 172-re ment fel. Jelenleg 16 évesen vagyok 172 cm, hozzátéve azt, hogy a 6 évvel ezelőtti vizsgálati papírok alapján mindössze néhány centivel voltam alacsonyabb akkor, ám lássuk be azt is, hogy akkor még a magasabb fiúk között voltam. 16 éves koromra elég durva szőrzettel és borostával rendelkezem már, sajnos attól félek hogy ez a pubertás időszak végét jelenti, és már befejeződott a növekedés. Valóban?

2016. máj. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még ez nem a teljes magasságod,még nőni fogsz ez legyen a legkisebb gondod hogy alacsony vagy :)

Egyébként én eléghamar megnőttem kb 1 éve voltam olyan 163 cm és most 175 vagyok 14 évesen

2016. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg a 172 cm nem számít alacsonynak
2016. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 évesen nem nősz már sokat. Olyan 17-18 éves korig nősz a gyakorlatban, utána 21-22 éves korig 1-2 centi és vége.
2016. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Apukád milyen magas?


Ha ő sem magas akkor lehet hogy már nem nősz tovább,de ha magasabb mint te akkor van még esély hogy picit magasabb legyél

2016. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
183
2016. máj. 3. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel apukád magas van esély hogy még nőlj,akár olyan magas legyél,mint ő,de mivel 2 éve alig nőttél lehet hogy már nem nősz és más dologra,nagyszülőre ütsz magasság terén.


Még bármi lehet.

2016. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne azért. De meg kell jegyezni, nagyon hamar túlestem olyanokon, amiken más fiú később. Gyakorlatilag olyan ütemben fejlődtem mint a lányok, hamar kezdődött és hamar végződött.
2016. máj. 7. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd a bátyám 190-193 cm magas,apu 182 cm.A bátyám is koránért,de 13 évesen 178 cm volt már(6 évesen több mint 130 cm),és 16-17 éves koráig mindig nőtt 2-3 cm évente.Viszont te hamar leálltál a 170 cm magasságnál.



De bármi lehet,lehet hogy még nősz vagy már nem.

2016. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!