Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 évesen rengeteget járok...

17 évesen rengeteget járok WC-re, gyakori vizelési ingerem van, vizeletmennyiségtől függetlenül. Baj lehet a vesémmel?

Figyelt kérdés
Iskolába is minden szünetben rohanok a WC-re, van, hogy 10 percenként rám jön, ha hallom, hogy vannak a WC-ben akkor nem is megy a folyamat.. Eleinte azt hittem felfázás, de már több mint fél éve ez van. Vagy esetleg közrejátszhat a gyakori maszturbálás? Sokat iszok, de ennyire nem.. El kéne mennem urológushoz? Mi lehet a baj?

2016. máj. 4. 02:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, prosztatagyulladás. Felírt antibiotikumot, de nem segített.
2016. aug. 9. 17:29
 12/13 anonim válasza:

Szia.Én most leszek 17 éves ebben a hónapban.

Nekem is hasonló gondjaim vannak.Igaz nem 10 percenként kell mennem.De már nagyon zavar, és nekem sem nagyon megy ha mások is ott vannak.Én is voltam urológushoz,felírt valamilyen gyógyszert de nem segített. Nem tudom mit csináljak.Ha valaki tudna valami tanácsot adni megköszönném.

2017. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Előző vagyok.Helyesbítek annyit, hogy azért nekem is van olyan hogy nagyon gyakran futok. Jó ideje tart már ez.
2017. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!