Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a problémám hogy egy éve...

Az a problémám hogy egy éve hülyéskedtünk osztály társammal és véletlen sikerült megrúgnia a herémet ezután nem sokkal egy nagyon pici csomót éreztem a heréktől függetlenül szabadon mozogva a herezacskóba. Mi lehet ez? Lentebb!

Figyelt kérdés
Mostanáig nem nagyon törődtem vele de érezhetően nőt már babszem méretű, urológushoz szerdán jelentkezek be, mi lehet ez? Nemi aktus után elégé fáj is de ez csak néha mostanába viszont alapbol van egy tompa fájdalom mintha csomót hőzának és a a bal herém fölött és érzékenyek lettek az idegek, vezetékek plusz volt szára köhögésem és be haloztam h. akkor biztos átétem van és tüdő rákos lettem nos ezzel azt hiszem növeltem a problémát mert mikor erre gondolok még elkezd fájni a köhögés viszont elmult tudn átok segíteni mert nagyon be praáztam h. rákos vagyok és még ez is előfodulhat

2012. ápr. 29. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége a hereráknak, pláne az áttétnek, de majd az urológus fog megnyugtatni, jóslásoknak nincs értelme.
2012. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt az áttét dolgot csak be hálóztam az a köhögés elhúzódott 3 hétig és nagyon paráztam csak szégyenlek dokihoz menni de már rá szántam magam hátha csak valami gyulladás egy két tabi és hátha vége lenne
2012. ápr. 29. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél egyből urológushoz?

A here nagyon érzékeny szerv, jobb elővigyázatosnak lenni és ha panaszvan egyből orvoshoz menni vele.

Viszont nem tartom valószinűnek, hogy hererákot okozhat egy rúgás. Sokmindent okozhat de nem rákot. A hererák amúgy is nagyon ritka betegség.

De azért menj el az orvoshoz mindenképpen!

2012. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
tapogasd ki meg jobban hogy egy icipici vezetekkel sem csatlakozik sehova? nekem ugyan ez van. nem tudom mit tegyek... csak nekem nem teljesen szabadon mozog.
2012. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de csatlakozik valahova csak nem tudom hova van egy kis "inda". Azért nem mentem orvoshoz mert kicsinyes naivságomba azt hitem semmi bajom nem lesz alapból betegségekkel szemben erős vagyok és azt hitem elmúlik am. 17 éves vagyok
2012. ápr. 29. 23:07
 6/9 anonim válasza:
ugyan ez nalam is... csak en nem emlexek rugasra de 10 eve focizok lehet h volt. 19eves vagyok. neha erzek ilyen belenyilalo fajdalmat a jobb herem folott az alhasamba.. pl edzes vagy futas utan
2012. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyan az csak nekem növekedet az utóbbi hetekbe túl paráztam és nagyon padlóra küldött még nem tudom mit mond a doki de, remélem nem rosszat
2012. ápr. 29. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti a mellékherékről dumáltok!!!!

Az meg természetes,hogy van!!!!

2012. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom mi a mellék here de annak nem természetes hogy fáj illetve tudom hol van vegyész, biosz szakon vagyok akkor nem nőt volna 1 év alatt a duplájára
2012. ápr. 30. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!