Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előfordulhat ilyen alkoholtól?

Előfordulhat ilyen alkoholtól?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy ivó,de a sors mégis úgy hozta,hogy ebben az évben már legalább tízszer voltam részeg.1-2x elég durva berúgás lett.Na és most azt tapasztaltam magamon,hogy egy ideje,sokkal szétszórtabb és figyelmetlenebb lettem. Eddig se volt valami erős a memóriám,de most végképp gyengének érzem.

Emelett feltüntek olyan dolgok,hogy eddig elég sokat tanultam az iskolában is,de most már valahogy 1-2 hónapja nem érdekel,mmint azért oda figyelek amennyire tudok,de úgy spontán nem érdekel az egész.

Többször érzem magam rosszul is,levertnek,fáradtnak hétközben,pedig ugyanannyit alszom.Hétvégén eddig lekötött a filmnézés az olvasás,de most már szinte csomószor csak arra gondolok,de jó lenne most egy kis alkohol.Vágyok utána,de ettől függetlenül simán kibírom ha nem iszom,ezért nem tartom még magam függőnek.


Persze a tizenx nagy ivás mellett néha vannak kisebb sörözések.A kérdésem az lenne,hogy ennyi alkoholizálásnak lehetnek már ilyenfajta jelei?



2016. máj. 8. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

10 berugás és elittad az eszed?!

Gratulálok,nem kis mennyiség lehetett!XD

Ne viccelj már,ahhoz hosszú évek kellenek,mindennapos ivászattal!

2016. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ezt nem értem én se,pedig egy csomóan vannak akik,ezt lezavarják még gyorsabban még sincs semmi bajuk.Igazából ami igazán zavar,hogy szarabb lett az emlékezőkém.De most kicsit felhagyok vele,lehet vissza áll minden a régibe.
2016. máj. 8. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt más probléma van, mint az alkohol. A memória sem megy tönkre egyik napról a másikra. Kivétel balesetnél, de az más tészta.
2016. máj. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Abba kéne hagyni a piálást, amíg még meg tudod tenni!
2016. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!