Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urologiai vizsgálaton volt...

Urologiai vizsgálaton volt bent rezidens orvos nálatok?

Figyelt kérdés
Kaptam beutalót háziorvostól, mert fájt az egyik herém. Azonban arra nem számitottam hogy huszonéves orvostanhallgató nók tapintják végig péniszem, meg a heréim. Egy vizsgált, 2 nézettt, de kellemetlen volt nagyon.
2016. máj. 9. 14:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nőgyógyászaton voltak bent vagy 6-an(!).

Basszus, meg kell tanulniuk valahogy a gyakorlatban is.

2016. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
ÖK nem nöként vannak ott, hanem orvosként és nem egy férfit laátnak, amikor téged vizsgálnak, hanem egy egészse´gügyi problémát.
2016. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

szintén nőként tudok csak tapasztalatot írni:

amikor az osztályos vizit vaginális UH-val kezdődik 8 orvos gyűrűjében, ott a szégyenlősség utolsó szikráját is kioltják az emberben... de legutóbb ügyeleten megvizsgált az orvos, majd UH után közölte, hogy nem fogom szeretni, de itt van az ifjú kollega, és vissza kellene ülni a fizsgálószékre, elvégre oktató kórház vagyunk... :o

2016. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Ezért rosszak az orvosok, mert csak egy egészségügyi problémát látnak és nem egy érző embert.
2016. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Én nőgyógyászaton jártam így amikor kórházban voltam, körbeálltak, rém ciki volt. Az orvos előttük megvizsgált, majd jött az egyik női hallgató, hogy ő is megvizsgál, no akkor bepánikoltam és leugrottan a vizsgálóról, futottam be a kórterembe.
2016. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

"Ezért rosszak az orvosok, mert csak egy egészségügyi problémát látnak és nem egy érző embert."


Azért nem mindegyik :) a "csoportos ultrahang"-ok után pl az egyik doki rendszeresen küldött be az ápolókkal uh-képet a kórterembe. és vizsgálat közben mindig leült mellém, és nekem magyarázta, hogy miről beszélnek a többiek. tartotta bennem a lelket :)

2016. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért rosszak az orvosok, mert csak egy egészségügyi problémát látnak és nem egy érző embert."


Ezt azért írta, mert a kérdező személyes, intim problémának tekintett egy orvosi vizsgálatot, és nem orvosként, hanem nőként vette figyelembe a rezidenseket a vizsgálat alatt.

2016. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akarattal félreérted, amit írtam! NEM Azt mondtam, hogy nem látnak az illetöben EMBERT, hanem a nönemü orvosok nem egy férfit vesznek észre, hanem egy beteget, akinek a neme csak annyiban lényeg, hogy a biológiai felépítése nö vagy férfi, de eszükbe sem jut azon törni a fejüket, hogy az illetö férfiként milyen.
2016. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Sosem volt ilyen.De ki is sétálnék onnan,ezért is három magán rendelésre,hogy emberként kezeljenej,ne gondolják hogy bármit megtehetnek.


Oké,hogy meg kell tanulniuk,de ezt csak akkor szabad ha a beteg beleegyezik, nem megalázni az embert.A beteg emberi méltóságára,szeméremérzetére is figyelni kellene.Elvileg szigorú szabály lenne erre is hogy a beteg jogok ne sérüljenek ezeket be is kellene tartani!



Akit nem zavar járuljon hozzá,de másra még legyenek tekintettel,nem egy gyakorló darab senki sem,hanem ember,érzéssekkel!



Ismerősőmnél (nő)az orvos rákérdezett hogy bemehetnek a gyakornokok.

2016. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

*három magán rendelésre(ott ilyen nem fordulhat elő)



Ha meg az orvosnak az ember csak munkaeszköz és nem törődnek hogy ciki,megalázó érzés akkor mért nem egymáson gyakorolnak az orvosok,ha úgyis csak egy test?

Bár nem tudom egy fiatal huszon éves mennyire is felnőttes gondolkodású.


Érzés és tapintatosan nagyon úgy néz ki hiányzik belőlük.

2016. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!