Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek az normális ha a...

Szerintetek az normális ha a péniszemet merev állapotban nem tudom hátra huzni csak egy kicsit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán normális.

Hány éves vagy?

2016. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ez a fitymaszűkület. Orvos kell lássa. Persze csak akkor, ha kell még a farkad valamire.
2016. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A péniszedet vagy a fitymádat?
2016. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ez mittöl van??

Itthon nem lehet vele csinalni valamit h ne legyen??

2016. máj. 14. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Urológus...

Mi láthatatlanban nem tudjuk megállapítani mi az..

De nagy eséllyel szűkület..

2016. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkületed van.



Meleg vízben (előbb jó 5-10 percet ücsörögni,hogy felpuhuljon a bőröd,mert nedves közegben a fitymád könnyebb hátrahúzni)óvatosan próbáld hátrahúzogatni minden nap,(h a merev a péniszed akkor is folytasd de nagyon óvatosan,csak ameddig engedi annyira húzd hátra,ha bármi féle sérülést,fájdalmat tapasztalják nem szabad csiinálni),ha ha pár hét alatt nem tapasztalat javulást irány az urológus.



A legjobb az lenne ha elmennél urológushoz,oda 14 ves kortól egyedül mehetsz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit,lakcím kártyát vigyél!!!!



Korod?

Mennyire tudod mereven hátrahúzni?

2016. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző, te valami orvos vagy, hogy ilyeneket látatlanban kijelentesz, meg itt tanácsogat osztogatsz? Talán láttad a fitymáját?


Kérdező! Ne gondold, hogyha a könnyebb utat választod, mindenféle előregondolás, felelősségvállalás nélkül, hogy akkor jól fogsz járni, mert nem fogsz. Itt lehet osztogatni tanácsokat, lehet okoskodni a nyújtásról, ezt főleg olyanok teszik itt, akiknek semmiféle személyes tapasztalatai nincsenek. Tudom, hogy ez nem hat meg, talán majd ha a sebészetre juttatod magad, mert hallgattál az itteni "jótanácsoknak" tűnő módszerekre, akkor majd talán meg fog, addig nem hiszem. Csak azt tudd, hogyha ezt eléred, akkor az itteniek közül senki nem fogja vállalni a felelősséget azért, mert te hallgattál a szamárságára. És te vállalod?

2016. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es!


Senki nem állította hogy orvos,te folyamatosan kötelkedsz,mindig leírom nagyon óvatosan,fájdalom,sérülés esetén nem szabad csinálni a nyújtás ahogy azt is leírom urológushoz hogyan tud eljutni szerintem!!



(Nem egy fiatal,fiatal,de már nagykorú volt akinek ez a módszer segített.Olyan fiatal is volt akit az urológus metélése akart rávenni és ezzel a módszerrel jött helyre műtét nélkül a fitymáját)(Sajnos az urológus meg tb támogatást kap a metélése ezért erőltetik annyira ezt az orvosok,és ettől megijednek az orvoshoz készülök én azt is leírom nekik hogy metélése ha műtétre lenne szükség nem kényszerítheti az orvos,nyugodjon meg,hanem meg tud vele más műtéti eljárást is beszélni,menjen nyugodtan el hozzá,mert időpontban,műtéti lehetőségben is tudnak egyezkedni)


Soha nem azt írtam ész nélkül esen neki és csinálja.Itt sokak más jellegű nyújtás szintén szoktak írni rajtam kívül.

2016. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem írod, csak bíztatod, azért írod le minkét useredről majd minden topikba ugyanazt a marhaságot, előző! Semmi értelme nincs a kommentjeidnek, és ezt eddig már sokan mások is mondták neked, mégsem állítod le magad. Csupán ez itt a baj, és ezért "köt beléd" folyton mindenki. Én sem kötekedek veled folyton, csak kiegészítem néhány valós infóval azt, amit 'elfelejtesz' itt a fórumon elmondani, miközben azok is hozzátartoznának bizony az igazsághoz!


Csak annyi itt a bibi, olyasmit eröltetsz, amiben magad sem értesz, ahogy a 49%os sem. Egyikőtök sem számol a tanácsai következményeivel. Te sem. Ha számolnál, változtatnál a felfogásodon!

2016. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

71!


Messze nem írogat nekem mindenki,már bocs.


Te írogatsz csak,meg megfigyeltem van 2-3 tini gyerekek akik igaz nem nálam de egy másik felhasználónál még ha jót is ír,kb mint a többi felhasználó lepontozák ezt még is szoktam jegyezni off-ként.


Itt nem biztatás van,hanem ötleteket,tippeket adnak a hozzászólok.


Itt le is zárnám

2016. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!