Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha most először borotválom le...

Ha most először borotválom le a fanszőrzetem akkor kb mennyi ideig fog viszketni? 18/F

Figyelt kérdés
Meg teljesen éri meg leszedni, vagy "borostáig" hagyjam?
2016. máj. 18. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyírógéppel vágod le akár 0-ra akkor elkerülöd a kipattogást és a viszketést. Ha leborotválod meg megtapasztalod úgy milyen "mellékhatásai" vannak. Ez egyénenként változhat.
2016. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
40%
Ha nem szőrtelenítesz, akkor semeddig.
2016. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Csupaszra ne szed le,gáz látvány,meg hát 1-2 napon belül már bújik elő a szőrzeted és ki is pattoghatsz tőle ,ha sok és dús a szőrzete csak rövidebbre vágd le
2016. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 18. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semeddig nem viszket ha bekenem testápolóval vagy borotválkozás utáni balzsammal. Amúgy meg pokol, ha nincs mivel bekenni inkább le se vágom:DDD
2016. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne borotváld szerintem ha máshogy is le tudod vágni. Nekem napokig viszket utána, benő a szőr, kipattog satöbbi. Csak azért használok borotvát, mert nincs pénzem normális szakállvágóra, a 0ásgép meg nem a legbiztonságosabb
2016. máj. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello!


Szerintem ne borotvált le teljesen!

Ember függő de amikor én még annó leborotvaltam akor utana 1 -2 nap elteltével ki is pattogott. Elég szar volt.

Meg igazából elég hülyén is néz ki :D


Most már van annyi eszem h hajnyiroval nullasal letolom és így marad egy kicsi (borosta ha úgy tetszik) és egyből nem néz hülyén ki.


De ha megh is borotvalasra szanad a fejed ako úgy csinald h furdes után mikor már megpuhult a bőr egy nem agyon használt pengével kezd el borotvalni úgy h minden húzás/vágás vagy nem tom h irjam rendesen omblisd le a pengét.

Miután vegeztel vele alkoholos (nem pálinka ;)) arcszeszel vagy valami hasonlóval oblisd le a megborotvalt bőrfelületet és ha mákod van ako nem patogg ki.


U.t.: bocs a helyes irasert de nem az erosegem és őszintén szolva már le is szarom.


J.Dani 18/F

2016. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!