Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha borotválom a felső testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha borotválom a felső testem és fanszőrzetem, de a karjaim és a lábaim elég szőrösek az úgy nem fura? 18/f

Figyelt kérdés
A karomat és lábamat nem fogom borotválni férfi létemre, mielőtt vki írná.

2016. jan. 16. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem
2016. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
De fura. Minek a felso tested borotvalni?
2016. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
dehogy, ez teljesen korrekt, egy pasi ne is borotválja a lábát és a karját :) a többi mehet (mellkas, hát, intim részek), de a végtagok pls ne :D olyan lehangoló mikor egy pasinak csupaszabb a lába, mint nekem.. :( :D
2016. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Nincs ebben semmi fura, mondom ezt férfiként.


Hajnyíróval szoktam rövidre vágni lent, teljesen csupasz nem jó, de csak éppen hogy nem borostás (így nem szúr), viszont egyáltalán nem szőrös, csak a tövében 1 mm vastagon kb.


Hónaljat még lekapom, arcomat is rövidre vágom általában, nem csupaszra. Mellkason a szőrt én sem szeretem azt még leszedem, a köldöknél hagyom meg a lefelé vezető csíkot.


Mondjuk szerencsés vagyok, hogy annyira nem szőrös a mellkasom, de így is kell borotválni sajnos, bár lehet majd végleges szőrtelenítéssel megoldom.


Meg a lyukam körül szoktam még borotválni higieniai okokból. Szerintem így normális. Lábat meg kezet aki borotvál az valószínűleg nem hetero.

2016. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
1 evtizeddel ezelott ha a szakallan kivul egy ferfi barmit borotvalt akkor mar homonak gyanitottak.
2016. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
#5 és milyen jó hogy azóta eltelt 10 év :)
2016. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem felnőtt nőként fura lenne, meg mókás látvány is.


Nyilván ízlése és pofonok, de nekem egy férfi sokkal vonzóbb a természetes testszőrzetével, mint csupaszon, de ha netalán nem így lenne, akkor sem várnám el a férfitól, akit szeretek, hogy naponta borotválja a mellkasát, hasát stb., hogy ne szúrjon a borostája, ha meztelenül hozzábújok.


De nyilván értem, hogy te a saját korosztályod igényeinek, elvárásainak akarsz megfelelni. Nincs ezzel semmi gond, csak nekem fura belegondolni, hogy amilyen irányba haladunk, még 10 év, aztán majd gyantáztathatjátok a lábatokat meg a karotokat is, ha nem akarjátok megkapni a nőktől, hogy "igénytelenek" vagytok.

2016. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Scav ***** válasza:
89%
Majd amikor már a hajat is gyantáztatni kell... :D
2016. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es nálam az a fontos hogy én magamnak megfeleljek, az teljesen mindegy számomra hogy a korosztályomnak vagy az idősebb korosztálynak vagy bárkinek mi jön be.


Semmi pénzért nem tartanék lent dzsungelt, vagy növeszteném meg a mellszőröm. Ha valakinek ez nem tetszik, az nem az én párom lesz. Nem is kell hogy mindenki mindenkinek megfeleljen, mert úgy sosem találnám meg az igazit.


Én se szeretem ha egy nő szőrös lent, még a fazont sem, de tudom hogy van ilyen, és elfogadom ezt, de ettől még az ízlésünk nem egyforma.


Viszont azt biztosan merem állítani, hogy van olyan női réteg, akinek tetszik az, ahogy én leírtam fentebb, hogy hogyan borotválkozom.

2016. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne borotváld csak géppel vágd rövidebbre!

Én is így csinálom.

2016. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!