Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindig feláll a péniszem az...

Mindig feláll a péniszem az uszodában az öltözőben, hogyan csillapítsam le? 15/f

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat

2016. máj. 18. 16:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Nekem nem szokott felállni .

Csak itthol.

16f

2016. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Melyik uszodába jársz? Privátban is jöhet a válasz. Nekem is hasonló gondom van :(
2016. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
14%
Kapj el egy csajt aztán kúrd meg
2016. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is gyakran és elég kellemetlenül érzem magam ilyenkor a többi fiu elött. Nekem sokszor akkor is feláll amikor este fürdés elött egyedül vetkőzök és huzom le a boxert de tesi óra elött is szokott az öltözőben pedig akkor nem kell levenni 14f
2017. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Talán ha nem sokkal előtte könnyítesz magadon, az segíthet
2020. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves, Kérdező!


Egyátalán nem szégyen a spontán erekció! Minden serdülő fiú átéli ezt a pillanatot, így a többiek is tudják, hogy milyen érzés ez neked. Olyan korban velem is történt ilyen. Lehet egy inger is, vagy az akkori helyzet, nem mindig vagy meztelen mások előtt, esetlegesen csak egy gondolat.


Üdv, Patrik!

2022. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!