Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom hátrahúzni a...

Miért nem tudom hátrahúzni a bőrt a péniszemen ha feláll? Több lennt!

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem ,hogy amikor feláll a péniszem akkor miért nem tudom hátrahúzni a bőrt? Amikor lankadt akkor simán hátra húzom meg tudom mosni stb.. akkor semmilyen probléma nincsen. De amikor feláll akkor a negyed makkom látszik ki körülbelül nem tudom egyáltalán hátra húzni, látszik is ahogy feszül a bőr.Tudom ,hogy sok ilyen topik van már de egynél se találtam rá a megoldásra. Tudom mennyek el urológushoz ha minden kötél szakad akkor elmegyek. De ez mi lehet? Valami kenőcs esetleg amikor fürdök és feláll elkezdem feszíteni minden nap, nyilván csak annyira,hogy ne repedezzen fel vagy szakadjon szét a bőr. Tehát még egyszer leírom ,hogy a bőr feszül nagyon és egyáltalán nem tudok hátra húzni ha ÁLL. Ez minden kép műtét?

2016. márc. 27. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
FITYMA SZŰKÜLET. Igen, el kell menni orvoshoz. A többit majd meg mondja az orvos . Valószínű egy pici kis műtéti beavatkozás lesz. De félj mert szinte semmiség az egész.
2016. márc. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát, személy szerint csak félig tudtam lehúzni. Aztán pont itt olvastam egy srácot aki majdnem mindenhova bespammelte azt hogy ha fürdesz a kádban akkor mindig húzd hátra. Ezt megtettem és eskü megoldódott. Szóval próbáld meg te is, hátha:D
2016. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja, aztán ha nem engedi a szűkülete, mert olyan fajta, és felreped, akkor kössön ki a sebészeten! Igaz? Ennél azért adhatnál felelősségteljesebb tanácsot is előző!


Kérdező először nézesd meg hozzáértő szakemberrel, csak utána kezdj bele ilyesmibe, ha jót akarsz magadnak!

2016. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

nem azt mondtam hogy addig húzza amíg el nem szakad. Nyilván szépen fokozatosan kell, nekem sikerült, gondoltam megosztom.


nyilván az a legjobb ha elmegy lenyisszantani, de kezdésnek ez nyugtatóbb ötlet.

2016. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%

Óvatosan meleg vízben minden a fitymáját hátrahúzkodhatja,de csak addig és annyira ami nem jár fájdalommal,sérüléssel és valóban javulást vehet észre.

Ha nem válik be urológushoz kell menni,lehet krémet ír fel,vagy műtéti is szóba jöhet a metêlést kerüld el,sok orvos erre próbál rávenni de erre csak súlyos fitymaszűkületnél van szükség.


Urológushoz(beutaló nem kell) nyugodtan elmehetsz attól hogy megvizsgál,diagnózist állít fel neked semmibe se kell belemenned.

2016. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

...mondja ezt olyasvalaki akinek sose volt fitymaszűkülete, és semmi személyes tapasztalata nincs arról, hogyan kell fitymát nyujtani. Itt mindigis könnyű volt laikusoknak okosnak látszani, föleg ha nem a saját farkukról van szó.

Ez nem segítség, hanem okoskodás és csalánverés más farkával!

2016. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!