Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van hányingerem (részlet...

Miért van hányingerem (részletek lent)?

Figyelt kérdés

2Hónapja fogyokúrázok, a súlyos túlsúlyom miatt , azóta nem tapasztaltam ezt a szinte egész napos hányingert, (nem ettem édességet) Aztán egyik nap már nem birtam magammal és ettem édeséget éjjeles müszak után, mikor felkeltem elöjött megint a hányinger, és egész este tartott, lehet ez az édeséggel összefüggésben? Cukorbeteg lennék, gondolkoztam az orvoson megint, de mit mondjak neki? eccer már voltam ezzel nála és úgy kezelte mindha elrontottam volna a gyomrom, pedig nem :S

mi lehet ez?


2010. máj. 19. 05:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A cukorbetegségnek nem tünete a hányinger. Előfordulhat ugyan, hogy ha leeseik a vércukor, akkor jelentkezik de más tünetekkel együtt (verejtékezés, szédülés, erős éhségérzet). Nem gondolom, hogy ez lenne a probléma.

Szerintem inkább valamilyen vitaminhinyod lehet a fogyókúra miatt. Kérj vérvételt, abból kiderül. Mondtad az orvosnak, hogy fogyózol? Azt tudom, hogy nekem pl. a B6 vitamin csökkentette régebben a hányingert. A MagneB6 szerintem biztos nem ártana.

2010. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok és bizony sokat volt hányingerem mielőtt felfedezték! De...hányinger lehet egyszerűen savtúltengéstől vagy épp kevés savtól is ,de ha sok édességet ettél akár a sok sav is okozhatja! Lehet elkaptál vírust és enyhe lefolyású,lehet bármi,el kell menni orvoshoz és addig mondani a panaszt míg nem vizsgáltat ki! Nekem sokszor van hányingerem ha stresses vagyok, B6-ot kapok be az segít.:)
2010. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!