Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélésem volt...

Builder789 kérdése:

Részleges körülmetélésem volt 1,5 hónapja. Normális, hogy duzzadt még és kissé kemény a heg?

Figyelt kérdés
A heg belül van. A doki azt mondta ne tartsam lehúzva a maradék fitymám, mert úgy csak jobban feszül ami nehezíti a gyógyulást. Egy kicsit szűkebb mint kb. 2 hete, mereven nem tudom lehúzni teljesen ,de nem is akarom erőltetni. Vissza fog tágulni? A varratok a 3. hétig szépen kiestek, utána felváltva Neogranormonnal és Körömvirág krémmel kentem/kenem. A doki azt mondta talán már nem fontos kenni, de amikor nem kentem akkor jobban be dagadt, a kenőcs valamelyest csillapítja a gyulladást. Milyen kenőccsel kenjem, hogy ne szűküljön vissza? Csak hozzá értő, vagy olyan ember válaszát várom aki részleges körülmetélésen esett át.

2016. máj. 29. 23:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutatnál róla egy képet még soha nem láttam részlegesen metélt péniszt és kíváncsi lennék hogy néz ki.
2016. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!