Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a bal herém mellett?

Darius24 kérdése:

Mitől fájhat a bal herém mellett?

Figyelt kérdés

Tavaly Szept.18-án műtöttek, bal oldali here visszér kialakulása miatt, amitől az ivarsejtek száma kevesebb a koromhoz képest. Valószínűleg azért mert 4 éve dolgozom álló munkát végezve napi 14-16 órába heti 5 napban...

De szerencsére termékeny vagyok! Nagyon nehezen ment le a duzzanat a műtétem után a herémnél, viszont sikeres lett... igaz legalább egy hétig tilos lett volna szexelni utána, én már másnap odapörköltem az exemnek elég keményen, és jött is az anyag mint a szökőár.

DE! Visszatérve a fájó érzésnek, februárban volt prosztata gyulladásom , valami bakteriális fertőzés gyanúja miatt,ami lement a herére és a prosztatára. Mit ne mondjak nem volt kellemes amikor "megujjazott' az urológus! Iszonyatos érzés volt... írt fel receptet 2 féle gyógyszer egyik 14 darabos másik 7 db-os... igen ám minden oké volt már elmúlt a fájó érzés utána csak hogy most talán visszajött?? Teszem hozzá, egy éve biciklivel járok munkahelyre, napi 10 km tekerés! Lehetséges hogy nem egészséges? És az miatt újult ki megint? a műtéti hegnél megnyomom egy picit a farkam mellett, érzek egy eret vagy mit, ami fáj... amikor meg elélvezek az a fájdalom a bal herémre is kihat, mintha egy villám menne végig odalent úgy bele nyílal !

HELP PLS!!..


2016. máj. 31. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!