Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szóval 19 éves srác vagyok,...

Szóval 19 éves srác vagyok, és fityma szűkületem van, a szüleim még nem tudják, és félek is nekik elmondani. Mit tudok tenni a körűlmetélés elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés
Segítség!!!

2016. jún. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben van korulmeteles.
2016. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy már kisfiú, ha nagyon nem akarod elmondani, akkor elmész orvoshoz egyedül. Aztán az megmondja hogy mit lehet csinálni vele.
2016. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Időpontot kérsz az urológiára. Beutaló nem kell oda.

Viszed a Taj kártyádat, és megbeszéled a dokival a tennivalókat.

2016. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ucantseeme válasza:
72%
Ugyanilyen helyzetbe vagyok enis mint te csak en 20 vagyok, csak en is "felek" elmenni urulogushoz
2016. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy írták már,urológia.Ha nem kedvező a doki ajánlata,megkereshetsz másik dokit is ,aki épp nem körülmetélés párti,mert már más megoldások is vannak .

A beavatkozás idejét meg kell beszélni.Az ilyenek kórházi műtőkben vannak .Előtte még pár vizsgálatot elszoktak végezni,pl vérvétel .Bármilyen beavatkozás is legyen,ezek kb max fél órásak szoktak lenni .Eddig úgy mehet minden,hogy senkinek sem jut a tudomására .

Csak hogy ,vannak a műtét után otthoni teendők is .

Aztán a járásod is kicsit változhat pár napig,amire felfigyelhetnek .

2016. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy, nem feltétlen kell a szüleiddel közölni, hogy urológiára mész. Mielőbb menj el, mert magától nem fog elmúlni, amúgy nem is biztos, hogy körülmetélnek.
2016. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

14 éves kortól már mehetsz egyedül urológusnak,beutaló nem kell,attól hogy megvizsgál az orvos és kapsz papírt amin az egészségügyi állapotod szerepel,hogy fitymaszűkületed van,nem kell semmilyen műtétbe belemenned ha műtétre van szükséged annak az időpontjában is megegyezhetsz az orvossal,sőt visszaléphetsz a műtéttől is.Ha az orvos a metélést hozza fel megmondhatod te ezt el szeretnéd kerülni és akkor más eljárást talál majd ki.


Tehát semmire sem kényszerítenek!



De ha ernyedt vagy merev a péniszed mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?

2016. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én herefájdalmak miatt mentem urulógiára, nem volt semmi gáz, jófej volt a doki is, elpoénkodta az egészet, ami oldotta feszültséget, szóval én mindenkit bátorítok,ha vmi gebasz van akkor menjen el,mert ez túl fontos testrésze egy férfinek, h "jaj" féljen elmenni...

Az meg, h nem mersz szólni szüleidnek, hidd el nincs benne semmi gázos, tudják jól, h megtörténhet az ilyen, és előttük ne szégyenlősködj, mindegyikőjük látott már fszt, de nem is kell megmutatni nekik, csak mondani, h gond van és lehetséges, h ismerőst is tudnak, vagy megbízható dokit akár, ami a magyar egészségügyben sajnos nem mindegy... remélem segítettem 20/F

2016. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!