Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azzal a kérdéssel jöttem...

Hájas0009 kérdése:

Azzal a kérdéssel jöttem hozzátok h a herémen ilyen fekete pontok jöttek elő. A farkamon mármint a fitymán egy fehér pattanás szerű cucc van. Hogyan távolíthatók el?

Figyelt kérdés
Nos tehát 15/F vagyok.Bárány himlős vagyok és ilyen pontok jöttek létre a herémen (fekete) és a farkamon egy fehér pattanás szerű cucc van.Mit csináljak,senki sem tud róla csak én.Képet privátban küldöm.

2016. jún. 5. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd békén mindet,az a legjobb megoldás most .
2016. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet h bárány himlő kiütés?Ne is kenegessem rázókrémmel(Susoensio Zinci Aquosa-val?)
2016. jún. 5. 19:44
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek a farkamról.:(


1. [link]

2. [link]

3. [link]

2016. jún. 5. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bárányhimlőtől van. A fitymán a még kezdődő kiütés, míg a zacsin a már száradó kiütés látható. A rázókenőccsel kenegetheted. Lényeges, hogy ne vakard, még ha kegyetlenül viszketne is. El fog múlni hamarosan.
2016. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fúú tisztára beparáztam már hogy valami bajom van(a bárányhimlőn kívül).És azt a fehér izét a farkamon h kenegessem hogy ha a fitymám vissza csúszik a makkra.Köszönöm a válaszokat is.:)
2016. jún. 5. 20:15
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van a fitymámon egy pont ugyan ilyen fehér valami de kívül...de nekem nincsenek a zacsimon fekete pontok
2017. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!