Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miből áll egy általános...

Miből áll egy általános urológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 12:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Majd valamikor december 20.-a körül fogok átesni ezen, de majd leírom , hogy mi is volt.

Rendőr szeretnék lenni, Debrecenben less a vizsgálat, de hogy hol, azt még nem tudom, még igazából nem is nagyon néztem utána, hogy hol lehetséges ez...De úgy hallottam, hogy van olyan hely, ahol lekezelőek+flegmák a betegekkel.Nem elég, hogy a vizsgálatra váró személy izgul, stb...+még ők is rátesznek 1 lapáttal:@...na mind 1

Ha valaki tud valami jó kórházat, "helyet", ahol megvizsgálnak, az írja már le, hogy hol.Köszi.

2010. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam katonának ment tovább,neki csak felszínes vizsgálata volt,azt mondta a doki megemelte a heréit,meg a fitymát húzta hátra,a féket is megnézte,meg a húgycső nyilást kicsit,de mást nem nézet rajta.Meg hogy külön volt bennt paraván,aminek nagyon örült,ott kellett levetkőzni és csak a doki volt bennt vizsgálatnál.De orvos és kórház függő a dolog.
2010. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hali!


A debrecenieket és a város elővárosaiban, külterületein élőket (Józsa, Ondód, Macs, Pallag... stb.) a Klínikák urológiáján szokták vizsgálni ált., a debrecenen kívül élő Hajdú-Bihar megyeieket pedig a Kenézy Gyula Kórházban. Vagy,... ha nem kórházba küldenek, hanem szakrendelésre, akkor meg az SzTK-ba a Bethlen Gábor útra. Attól függ, hovávalósi vagy, és alapból szakrendelésre küldenek, vagy kórházba? (Ha szakrendelés, akkor SzTK.)


Egyvkinek azonban semmiképp se engedd a kivizsgálást: Ha a dokidat Berczi Csabának hívják!!! (Nem ijesztegetni akarlak, de ő az egyik olyan urollógusnak nevez7ő kontár, aki finoman fogalmazva "megkínozta" egy TKM-alatt az egyik GyK-s ismerőst, nem megfelelő érzéstelenítéssel, ráadásul ahogy ott a kórházban hallottam, mások nemi életét sem kímélte uezen műtét végeredményeivel.)

Ha ő akarózna megvizsgálni, jogod van más orvost kérni!


Debrecenben bizonyos orvosok sajna tényleg nem az embercentrikusságukról híresek, hiába egyetemi város. Ha megoldhatod, akkor jelentkezz be egy bizonyos dr. Kocsis István nevű dokihoz (a legjobb, ha alapból őt fogjátok ki), ő nagyon érti a dolgát és csupa jót jeleznek vissza a GyK-sok, de mások is. Vagy még egy dr. Józsa Tamás nevűt ajánlhatok a figyelmedbe, őróla mindössze egy fiatalabb serdülő mesélt, hogy amikor feltépte neki, nagyon empatikus volt vele, és ügyelt arra is, hogy a dolog minél kisebb kellemetlenséggel járjon, így ő (aki nagyon izgulós) megnyugodott.



!!! Azonban mondom,... ne úgy állj hozzá, hogy félsz, meg hogy fájni fog, mert a vizsgálat egyébként nem fájdalmas, de ha így mész oda, akkor VALÓBAN fájni is fog!

Ez személyes tapasztalat! ;-)


Ha van még kérdésed, tedd fel bátran! :-)

Üdv: EE

2010. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!4 Mit kell tennem azért, hogy Dr.Józsa Tamás,vagy Dr.Kocsis István vizsgáljon meg? Mármint, még soha nem volt semmilyen hasonló vizsgálatom, ezért nem tudom, hogy hogy működik ez. Amúgy HB megyében lakom, nem debreceni vagyok.
2010. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hali!


Pontosan akkor tudok neked tanácsot adni, ha megosztod velem a felvételid részleteit. Mert ha most mondok valamit, azt' dettó másképp lesz... érted... így ismeretlenben...


Ha úgy glod, írj >>privit, azt megbeszéljük, mik a le7őségek, miután részletesen megismertetted a helyzetet. Ez így okés? :-)


A válaszért pedig nincs mit. Szívesen. :-)

Üdv: EE

2010. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Idén, téli szünetben (vagy utána) szeretném postára adni a jelentkezést.Az egész egy formanyomtatvány, amelyben a személyi adataimat kell beírni.Valamint ezekhez még csatolni kell:(idézem)


"5.7. mindenkinek: egy évnél nem régebbi tüdőszűrő vizsgálat eredménye. Férfiaknak egy évnél nem

régebbi urológiai vizsgálat eredménye, illetve nőknek egy hónapnál nem régebbi nőgyógyászati lelet

és egy évnél nem régebbi citológiai vizsgálat eredménye, valamint az egészségi állapotával, illetve

korábbi betegségeivel kapcsolatos valamennyi dokumentum (szakorvosi leletek, kórházi zárójelentések,

labor és röntgen vizsgálati leletek, stb.) (Kérjük, ezeket szerezze be és a rendőr-főkapitányságnál

lebonyolításra kerülő orvosi vizsgálatra, szíveskedjen magával vinni!"

..nah igen, + még az erkölcsi bizonyítvány.

Most nem részletezném a további felvételi ágazatokat, mert azoknak ár nem sok köze van az urológiához:D


HB megyében élek, egy faluban, 18 éves vagyok.

2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Értelek.

Sztem a legtutibb, ha felhívod a doktor urat telefonon, és bejelentkezel hozzá egy időpontra. Ehhez segítséget itt találtam neked:

>> [link]

Arra azért figyelj, hogy a rendelési idő nem mindig felel meg az interneten közzétetteknek, pláne hogy a lapot a jelenlegi ránézésre 2008. márciusában frissítették. Érdeklődj pontosan a rendelési idejéről.

Úgy tudom, hogy az SzTK-ban szokott rendelni, emellett az urológiai Klínikán is elég gyakran megfordul. Ezeken a helyeken tutira megtalálod.


Jelentkezz be hozzá telefonon, majd mondd el mit szeretnél tőle részletesen! Sztem ennyi.



A citológiához nem tudok hozzászólni, a tüdőszűrő állomás meg úgy tudom, hogy a Jerikó utcában van, ahová (attól függ honnan jössz...) a 31, 32 vmint a 34, 35, 36-os autóbuszokkal jut6sz el a Nagyállomástól.



Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert a pályafutásodhoz, és nem kell izgulni... kibír6ó a dolog! ;-)


Üdv: EE

2010. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Jó hogy vannak ilyen emberek akik idegeneknek ilyen kielégítő válaszokat és segítséget adnak még neten keresztül is.:)

(új hozzászóló)

2010. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

:-)

Köszönöm dicsérő szavaidat, kedves előző Új hozzászóló! :-)



Nna, kedves [11-06 10:26 & 12:11]-es 18 éves rendőrtanonc...

Hogy zajlott a vizsgálatod?? (Lezajlott már...?) :-)

És ki vizsgált meg?


Üdv: EE (^)

(Mindenkinek áldott Szentestét és békés Karácsonyi szent ünnepet kívánok! :-) )

2010. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Üdv.

Én fejfájással mentem el a háziorvoshoz, aki beutalt a debreceni otiba.

Először általános vizsgálatokat végzet rajtam. Reflex pl.

Semmit nem talált, véleménye szerint komoly baj nem lehet.

Elküldött a köv vizsgálatokra: koponya röntgen, EEG, pajzsmirigy vizsgálat, góckutatás (szemészet, fülészet, fogászat, T labor, urológia), és pszichiátria.

A fejfájásom amúgy nagyon enyhe, de hát alapos a ideggyógyász.

Kérdésem: Urológia: Nem értem minek küldött el, semmi ottani problémám nincs. Olvastam a topik elején hogy milyen vizsgálatokat végeznek el. Azt is írták hogy ez panasztól változó. Fejfájás panasz miatt is lehet olyan átfogó kivizsgálás mint amit leírt a tag az első oldal első részén?


Köszike a választ.

2011. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!