Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek nem kenyelmesebb...

Szerintetek nem kenyelmesebb a lazabb nadragokat alsonadrag nelkul felvenni?

Figyelt kérdés
Tudom nem tul higienikus, de most estere alsonadrag nelkul vettem fel a rovidnadragom es nagyon kenyelmes igy

2016. jún. 14. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Engem zavar kivéve ha rövidnadrág alatt nem a régi boxert értjük, ami tényleg olyan volt, mint egy rövid nadrág. :D
2016. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Néha én sem veszek alsót. De az azért nem jó, mert akkor a nadrágba izzad bele és azt rosszabb mosni minden használat után mint egy gatyát. Meg ugye nincs ami megtartsa brét, így lefele lóg, és amikor feláll vagy beragad vízszintesen vagy ha veled van a szerencse tovább megy.
2016. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

A heréket,és a "brét" nem gatyának kell megtartani .

Azért ennyire már ne adjuk le,hogy gatyát se vegyünk fel.

Szerintem ez inkább az igénytelenség jele .

2016. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha ide-oda lógna nem lenne kényelmes,meg nem is higénikus.Rövid nadrágot még boxer nélkül fel se vennék,ha nem hálós és úgy mozdulsz,ülsz,nem figyelsz oda, be is látni.N yáron,a strandon éget így be egy gyerek,nem volt annyira rövid a gatyáját,d e kijött a vízből,leült a törölközőt,felhúzta a térdét,gatyája még kicsit feljebb csúszott.Mindenki hangos röhögésbe tört ki.Jó,gyorsan el is húzott onnan.


Estére ha nincs boxer,csak rövid gatya az tök más,az nem gáz.

2016. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

dörzsöl, nem igazán jó

17/f

2017. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugy látom egyedül vagyok ebben mert én szeretek alsó nélkül lenni
2017. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!