Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Balanitiszre jó lehet ha...

Balanitiszre jó lehet ha propolisz cseppben áztatom?

Figyelt kérdés
Kb már 1 éve szívok ezzel a betegséggel,hol eltűnik,hol vissza jön és nem értem mért ,szedtem már mindenféle antibiotikumot,rohadt sok kenőcsöt akkor nagyjából elmúlt de nem teljesen,ami még segített jobban az a kamilla teában áztatás,ezért gondoltam erre most hogy esetleg a propolisz csepp is segíthet ,persze felhigítva vízben,mit gondoltok?
2016. jún. 15. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. A bőr mélyebb szöveteibe nem tud bejutni, és amúgy sem hipós víz, hogy fertőtlenítsen.


Ha már annyira áztatni akarod, akkor vedd meg a legerősebb Corsodil szájvizet, higítsd fel kb 2-3 szorosára, és abban áztasd. Pár perc alatt elpusztít MINDENT, amivel érintkezik.


De inkább vegyél aerob+anaerob tenyésztésre mintát, vidd be laborba (7 pisztolyorrú Mátyás az ára), és kiderül melyik antibiotikumra érzékeny a kórokozó.


Aztán olyan orvossal irass fel gyógyszert, aki nem annyit ad mint egy 40 kilós nőnek, és nem csak 5 napig...

2016. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem találták meg az okozóját amitől ez a gomba betegség jelen van .Lehet ez cukor baj,vagy vashiány a háttérben .nem leszállni a bőrgyógyászról amig nincs végleges eredmény .Ezek a házi kisérletezések nem vezetnek eredményre .
2016. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"amitől ez a gomba betegség jelen van"


Bocsi, de te miből gondolod hogy a panaszokat gomba okozza?! Ez akkora hülyeség így látatlanban, hogy akár egy orvos is mondhatta volna.

2016. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem gomba mert voltam mindenféle kenetvétel,meg vérvizsgálat is,talán úgy emlékszek hogy csak sima gyulladás
2016. jún. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!