Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen van egy kisebb...

A péniszemen van egy kisebb kinövés, vagy nem is tudom hogy nevezzem. Mint egy kis szemölcs, de biztos, h nem az. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, elég kínos a dolog.

2016. jún. 15. 20:45
 1/6 RRR ***** válasza:
dokihoz lobogni
2016. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár csak ennyi lenne :)
2016. jún. 15. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kinövés sok mindentől lehet és a későbbiek során is okozhat (nagyobb) gondot.

Menj el a bőrgyógyászhoz és mutasd meg magad. Ha kínos neked, akkor keress férfidokit.

Hidd el, akár nő, akár ffi a bőrgyógyász, millió pénisszel találkozott már és erekcióban lévő péniszekkel is, mert a fiatalabbaknál sokszor ez is előfordulhat a vizsgálat alatt.

Egyáltalán nincs miért aggódnod a doki miatt. Viszont aggodalomra ad okot a kinövésed, ami miatt fontos leküzdened a kellemetlen érzésedet és fontos elmenned a bőrgyógyászhoz. A saját érdekedben mielőbb!

2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 15. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval egyetértek, én is csak noszogatni tudlak, hogy nézesd meg.


Addig esetleg valami pontosabb leírás, hogy hol is van ez meg hogy néz ki meg ilyesmi?

2016. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb a péniszem 1 harmadánál található meg. Olyan, mint egy csomó.
2016. jún. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!