Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 éves vagyok hogy lehet az...

23 éves vagyok hogy lehet az hogy az arcszőrzet erős dús legyen? Mondjuk nekem már mindenütt kijött az arcomon csak nem erős! Hogyan lehetne ezen változtatni? Esetleg valamilyen gyógyszerrel!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Valakinek eleve gyérebb a szőrzete,míg vannak az igen erős szőrű pasik,tudod még a háta is tök szőr.Szerintem a gyógyszert felejtsd el,nem mindenki tud szakállat sem növeszteni.Szerintem békéj meg vele,vagy csak ilyen gyérebb fazonú arcszőzettelt nőveszt,azok is jók tudnak lenni.
2010. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

borotválkozz rendszeresen.. hagyd hogy megnőjön majd borotváld le..

és időbel meg fog erősödni még utálni is fogod hidd el..

2010. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előttem szólónak igaza van, nagyon fogod utálni, ésamikro a drága borotvák is csak egyszer-használatosak mert életlenné válnak az erős szőrtől, akkor már elég szőrös vagy h ne akarj szőrős lenni
2010. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!