Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület legyőzve?

Fitymaszűkület legyőzve?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon durva fitymaszűkületem volt.Se álló se nyugalmi állapotban nem tudtam hátrahúzni a fitymám.Viszont pár hete mióta erőltetem nyugalmiban egyre jobban hátra jön.Most már sikerült annyira hátrahúzni,hogy láttam a makkot szinte teljesen.Meg is találtam egy részt ahol nagyon sok fehér valami van ami iszonyat büdös.Most azt minden nap lemosom zuhany alatt,viszont merev állapotban még mindig nem jön hátra.Ha erőltetem borzalmas fájdalmaim vannak.Lehet,hogy szép lassan,de biztosan rendbe jövők?


Ui: Orvos kilőve.Legyen annyi elég,hogy olyan országban élek jelenleg ahol az orvosi ellátást csak olyanok vehetik igénybe akik legálisan tartózkodnak itt.


2016. jún. 18. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem valószínű, hogy annyit bír majd tágulni. Szal előbb utóbb orvos lesz belőle.
2016. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Harcolsz vele hogy legyőzted? De orvos kell hozzá , műteni fogják. Ami szinte semmi.
2016. jún. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 H_Vivien ***** válasza:
Diprosalic krém, bár receptköteles. Nekem Kisfiamnak az írták fel és nagyon sokat segített. Igaz sokan ellenzik, mert szteridos, nem lehetne kenni, de úgy voltam vele, hogy,ha az orvos írja olyan nagy baj nem lehet. Kúraszerűen kell használni, 5 napig, tovább nem mert nagyon elvékonyítja a bőrt. Ha nem tudsz dokihoz menni, kérj meg valakit, hogy irassa fel. De a legjobb megoldás doki lenne, mert gondolom nem 2 éves kisfiú vagy,így a helyzet sem újkeletű. Azért fájdalmas lehet ez és nem is olyan higiénikus. De szerintem valahogy próbáld meg a dokit.
2016. jún. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Drukkolok neked,de egy 27 éves fiú is megoldotta .Lehetetlenség nincs ,csak tehetetlenség .
2016. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Attól hogy végre kimostad alóla a szmötyit, nem győztél. Ez csak a butaságodat bizonyítja. Bár ez nem a te felelősséged, hanem anyádé. Már csecsemőkorban rendszeresen kell tisztítani a farkadat is. Ezt nálad totálisan elhanyagolták, mert már akkor kiderült volna a baj.
2016. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
2 es,a műtét csak neked semmi.Ahogy mondják,a kibicnek semmi sem drága .
2016. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!