Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület esetén mit...

Fitymaszűkület esetén mit kell tenni?

Figyelt kérdés
nemrég vettem észre, hogy fitymaszűkületem van, nyugalmi állapotban elég nehezen megy le, mereven nem is próbáltam. Hallottam arról hogy fürdés közben húzogatni, tornáztatni kell, attól helyrejön. Ha ez nem segít nem úszom meg a metélést? 23/f
2016. jún. 13. 20:13
 1/9 zóna_pocok ***** válasza:
40%
Nem muszaj metelni, csak ha nyugalmi allapotban sem birod sehogy hatrahuzni, mert akkor mosni sem tudod es az gaz lenne. Szoval no para :P
2016. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem de hogy nem vetted észre eddig?
2016. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Hogy mereven nem húztad hátra,azon csodálkozom .

Kinőttél már abból a korból,hogy netán ezen a melegvízes módszer változtasson .A metélést még megúszhatod ,mert már más megoldások is léteznek .

2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, mikor mostam, csak oldalt kihúztam és a zuhanyzóval belenyomattam a vizet(lustaság), nemrég azért lehúztam, de nehezen jött le, de legalább tiszta volt.
2016. jún. 13. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a korban jön elő ez a kérdés ? 10 évvel korábban kellett volna.
2016. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10 évvel korábban nem volt baj
2016. jún. 13. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kicsit későn érő vagy fiam
2016. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer mondom, hogy mindenki megértse: a fityma nyújtásának nincsen korhatára. Ha lenne, akkor azok a körülmetéltek akik visszanyújtják a maradék fitymájukat, nem tudnák megtenni...
2016. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fitymád tágítása nincs korhatár hoz kötve.


Csak súlyos fitymaszűkületkor lehet szükség metélésre.Tehát nem csak a körülmetélést létezik,ha meg az orvos hozzá fel,akkor is még lehet mondani a metélést el akarod kerülni és akkor más megoldást választotta majd.

2016. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!