Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájdul meg a herém...

Mitől fájdul meg a herém ejakuláláskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem olyan rég kezdődött a dolog, 2 hete talán. Azt vettem észre hogy közvetlenül az előtt hogy elmegyek, amikor teljesen felhúzódik a medencéhez ugye a here, akkor amikor úgymond lüktet akkor a bal herém kicsit belefájdul,nem vészes, olyan tompa fájdalom. De ez egészen addig nem jelentkezik amíg csak huzigálom, és miután megtörtént utána el is múlik, talán pár másodpercig még érzem. Talán az a tapasztalat, hogy ha kicsit húzom a magömlést akkor nem fáj annyira, vagy hogy is mondjam. Az lenne a kérdésem, hogy ezzel mit csináljak, ez betegség? Lehet megerőltettem? KB 2 hete foci közben elég erősen herén rúgtak, de az eset után,pár napig nem észleltem ezt. Vagy lehet, hogy csak túl sokat használom, és ki van ürülve (már alig jön valami, egy nap elég 3-4szer biztos csinálom)

Ahogy tudtam megvizsgáltam, és semmi rendellenes nincs a heréimen. Aggódjak emiatt? Segítsetek kérlek!



2016. jún. 19. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit pihrntesd. Hagyj ki 1-2 napot. Másik megoldás a meleg. Pl melegviz is segit. Egyébként másnak is előfordul.


Ha 1 hét mulva is fáj, menj el vele orvoshoz.


Ja igen, hány éves vagy?

Mert a növéstől is fájhat.

2016. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az izmoknál történt egy kis sérülés a labda végett és amikor ugyebár elélvezel ezek az izmok dolgoznak. Nagyon sok izom van ott amik megemelik a herét, majd a spermiumokat kipréselik onnan. Jegeld kicsit, és ahogy előttem írták pihentesd. Ha folyamatosan fent áll a probléma hosszú ideig akkor legalább egy ellenőrzés végett menj el orvoshoz. Bármilyen probléma nélkül is ellehet menni még egy rutin vizsgálatra is nem fog rossz szemmel nézni rád, mert néha nem árt az ellenőrzés.
2016. jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!