Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hüvelygombát férfiaknál lehet...

Hüvelygombát férfiaknál lehet kezelni a nőknél használatos canesten krémmel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 21:45
 1/10 anonim válasza:
Már nemazért,de férfiaknak HÜVELYgombájuk nehézkesen lehet!
2016. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Bocsi,elértettem

Jó a canesten !

2016. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

De ennek mi értelme? Hüvelygomba gyanúja esetén nőgyógyászhoz kell menni, aki a gyanút igazolhatja, mert te 100%-ra nem fogod tudni megállapítani,hogy gomba-e. Aztán ha kitenyésztik, akkor ő speciálisan arra a gombára fog felírni gyógyszert, amit a szexuális partnernek is alkalmaznia fog kelleni.

2016. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, félreértetted az elején, a barátnőmnek volt és nem szeretnénk addig együtt lenni, míg nem kezelünk engem is. Nekem semmi tünetem nincs, de a biztonság kedvéért 7 nap kenegetés elég lehet?
2016. jún. 19. 21:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Második: nem volt orvosnál, azonban ajánlottak neki egy krémet, ami egy hét alatt hatásos volt, tehát 100%, hogy hüvelygomba.
2016. jún. 19. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Az tévedés, hogy azért, mert a canesten látszólag javított a dolgon, tényleg rendbejött.


A legtöbb esetben ez a javulás csak átmeneti, addig áll fenn, amíg használják a kenöcsöt, ha abbahagyja, pár nap/hét múlva visszajön. Ugyanis a legtöbb kórokozó rezistens lett, és a krém nem tudja elpusztítani. Éppen ezért kell feltétlen orvoshoz menni, mert így annyira el fog szaporodni a kórokzó, hogy utána hónapkig tartó kezelés kell, mire tényleg megszünik a fertözés.


De ebben sz esetben (IS) téged is kell kezelni, és azzal a szerrel, amit az orvos ír fel.

2016. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehezen lehet a férfiaknak hüvelygombájuk.
2016. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajna a nődokikban sem lehet megbízni, SZTK-ban nekem még sohasem csináltak tenyésztést..magánra meg nem mindenkinek van pénze.

Azonban csak a krém nem elég a barátnődnek, kell kúp is.

Te meg krémmel kezeld magad.

Gondolom canestent vett.

2016. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a csajomnak huvely gombaja van,akkor biztos nem dugom meg!Ha nem akarom én is elkapni!
2023. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gond csak az, hogy ELÖBB fertöz, mint ahogy tünetei lesznek, szóval a megoldás nem ennyire egyszerü!
2023. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!