Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg hüvelygombát...

Valószínűleg hüvelygombát kaptam a pasimtól. Hogy tudjuk kideríteni, hogy van valami ilyen fertőzése? És kezelni hogyan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
úgy hogy mindketten elmentek orvoshoz. ha van fertőzés ott majd a doki felírja amit kell. amíg nem tudod pontosan, hogy hüvelygomba-e addig nem kellene házilag kezelgetni.
2010. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha a pasidtól kaptad el a hüvelygombát, akkor bizony félrekefélt. Férfiaknál magától nem alakul ki gombás fertőzés, csak ha egy nőtől elkapják.

Menjetek dokihoz, majd ő megmondja, hogy a pasitól szedted össze vagy nem!

2010. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
te elmész nőgyógyászhoz, ő megállapítja, hogy milyen fertőzésed van, majd ad gyógyszert neked is és a barátodnak is...
2010. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyébként meg honnan veszed, h ha hüvelygombád van, azt a pasitól kaptad el? mert tényleg csak úgy lehet, hogy mással volt, de annak nagyobb az esélye, h te kaptad el/szedted össze/alakult ki és megfertőzted őt is...
2010. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha biztosra veszed,hogy a pasidtól kaptad el,akkor sajnos tényleg félrelépett.
2010. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A hüvelygombát egy rossz wc használattól is el lehet kapni, meg a strandon ha a medencében egy ilyen fertőzött ember van akkor is. Canesten combi az jó nekem bevált.
2010. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ha valaki hajlamos rá, akkor kis betegségtől, antibiotikum szedéstől, strandolás után vagy idegen wc használata után is kialakulhat nála a gomba, én pl hajlamos vagyok túltermelni, mert ez a gomba normál esetben is jelen van a szervezetben, a bélflóra és a hüvely természetes, normális része, kell is hogy ott legyen, az a baj, ha túlszaporodik, az okoz gondot is. Azaz ha kezdi az ember lánya túlszaporítani, nála még nem okoz gondot, de a partnernek már át is adta, akitől persze aztán visszakaphatja bármikor. Sokszor a párjának az ember azelőtt átadta, hogy önmagán észrevette volna. Idegen Wc-n, strandon azok is gyakran összeszedik, akik maguk nem hajlamosak termelni.

A férfiaknál tényleg csak ritkán okoz tüneteket, de attól még a fityma alatti részen nekik is megtelepszik a gomba, és aktus alatt simán visszaadják vagy átadják, de ők maguk nem termelik, ők aktus során szedik össze egy nőtől. De nem kell mindjárt hűtlenségre gondolni, mert simán elkaphatta tőled is, mielőtt neked kijöttek volna a tünetek. A férfiaknál is jó a canesten krém, ami a nőknél is kell a canesten hüvelykúp mellett. A legjobb a canesten kombi, abban benne van a kúp és a krém is.

2010. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
JA igen, a fele mindíg kimarad, ha neked van gombád, akkor kezelni kell a párodat is, mert neki is van, ha nemi életet éltek. Nála lehet, hogy semmi tünete sincs. Ráadásul a férfiaknál nem okoz gondot az sem, ha nincs gombásodásuk, de bekenik magukat néhányszor a canestennel. HA viszont jelen vannála a gomba, akkor a canesten sikeresen kiirtja kb 3 napi kezelés után. Párom napi 2-3 alkalommal keni magát amikor rajtam kijön, és megint nincs vele gondunk egy darabig, amíg én újra nem kezdem termelni. Persze én is kezelem magam.
2010. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is azt javaslom, hogy Canesten Combit használjatok! Sajnos én is hajlamos vagyok rá, és nekem bevált.
2010. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Így van, mindenféle képpen doki. Nekem is szokott visszatérő gombám lenni , sajnos hajlamos vagyok rá. Általában a candibene kúpot és krémet szokta felírni a doki és az nagyon jo. 3 nap kúp plussz 10 nap krém a párodnak is kell kenni, 10 nap sex nélkül és már el is múlt!
2010. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!