Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásom volt/van?

Prosztatagyulladásom volt/van?

Figyelt kérdés

Prosztatagyulladást állapítottak meg még november végén. Voltam bacilus tenyésztésen (vizeletből nézték csak) nem találtak semmit. Aztán írtak fel gyógyszert 3 hétig kb fájt a herém,alhasam és a hímvesszőm. Utána egyik-napról a másikra elmúlt minden tünet. 1 hét után visszajött a hímvessző fájdalom de már sokkal enyhébben, napközben egyáltalán nem fáj maximum nagyon piciket utána megszűnik. Este szokott picit erősebben fájni, de elmúlik utána. Szerintetek mit jelenthet ez? Aki ezen már átesett és leírná a vélemyényét annak külön megköszönném! Többiektől is várom a válaszokat. Köszi.


Szép estét.



2016. jan. 14. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az urológusodhoz! Ha még nincs vége a gyulladásnak, akkor kezelni kell más gyógyszerrel.
2016. jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem már vége, mivel most sem érzem. De igazad van én is erre gondoltam.
2016. jan. 15. 01:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed a fájdalmat, akkor az jó jel. Várj egy pár napot! Remélhetőleg nem térnek vissza a tünetek;)
2016. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A prosztata gyulladás nagyon makacs betegség .Hónapokig képes tünetmentessé tenni magát.A kapott gyógyszer is csak tünet mentessé tett.Azt javaslom menj csak vissza a dokihoz,és ne engedd magad lerázni .Lehet hogy az első,vagy a második kitenyésztés sem hoz megfelelő eredmény ,ott is hibázhatnak .

Nem rég hallgattam 1 prof előadását erről.Több mint 10 évig keresték 1 betegnél mi lehet az okozó,mire megtalálták .

Nekem is volt ilyen.1 év után újra jött,és akkor találták meg ,mi hatásos gyógyszer rá .

2016. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez visszatérő dolog. (egyik ismerősömnek is visszajön a baj). már prosztatamasszásra jár 33 éves sincs még.
2016. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!