Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek strandon ez ügyben?...

Mit tegyek strandon ez ügyben? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy 14 éves srác vagyok.

Az a "problémám", hogy sokszor áll fel a péniszem, amivel alapjában nem hiszem hogy gond lenne, mert utána olvastam, és ebben a korban ez természetes. Az a gondom, hogy ugye most lesz nyár, a jó idő stb. és strandokon mit tudok ezzel kezdeni? Marmint hogyan tudnam eltakarni strandon? (Az akadályoz, hogy egy kicsit görbe, amikor merev, így nem tudom "felhajtani", ráfeküdni..)

Remélem érthetően írtam le mindent, megköszönném, ha tudnátok segíteni!


2016. jún. 22. 00:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ennyi idősen nem voltak merevedési zavarjaim.
2016. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyire számít ez annak, csak hogy ha buszon ülök, akkor feláll, vagy akár egy lányra... és ugye strandon sok van belőlük..
2016. jún. 22. 00:41
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, milyen testalkatod van, de ha a fecske úszógatya jól áll rajtad, akkor olyat érdemes. Az leszorítja a farkad.
2016. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sportos, atletizálok. Úgy tudom, hogy nem tesz jót a feszülős ruha.. :/
2016. jún. 22. 00:45
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Komolyan minden csajra feláll?

Ha igen, lehet, hogy fel kéne keresni egy orvost, bár nem tudom, hogy ez ennyi idősen mennyire kivitelezhető...

2016. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak a jobbakra, akiken van mit nézni
2016. jún. 22. 00:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előtte, esetleg közben is :D
2016. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
50%
Rakd meg az egyiket. :) 14 évesen szép bababőre és arca van a fiúknak. Még azt is elnézik neked, ha nem vagy izmos. 4 év múlva már nem fogják.
2016. jún. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Mielőtt strandra mész, verd ki, akár kétszer is. Teljesen normális amúgy, hogy feláll egy-egy jobb nő láttán.
2016. jún. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

" Komolyan minden csajra feláll?

Ha igen, lehet, hogy fel kéne keresni egy orvost, bár nem tudom, hogy ez ennyi idősen mennyire kivitelezhető..."


Ez miért is lenne baj? Kamasz korban van. Teljesen természetes. Rövidnadrágos fürdőruhát vigyél, ne ilyen gatyát, vagy boxer szerűséget és nem lesz gond.

2016. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!