Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek strandon ez ügyben?...

Mit tegyek strandon ez ügyben? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy 14 éves srác vagyok.

Az a "problémám", hogy sokszor áll fel a péniszem, amivel alapjában nem hiszem hogy gond lenne, mert utána olvastam, és ebben a korban ez természetes. Az a gondom, hogy ugye most lesz nyár, a jó idő stb. és strandokon mit tudok ezzel kezdeni? Marmint hogyan tudnam eltakarni strandon? (Az akadályoz, hogy egy kicsit görbe, amikor merev, így nem tudom "felhajtani", ráfeküdni..)

Remélem érthetően írtam le mindent, megköszönném, ha tudnátok segíteni!


2016. jún. 22. 00:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Így van ahogy a #10-es írta. Miért baj ez, amikor ez egy teljesen természetes jelenség? Inkább büszke kellene lenned rá!


Ami meg azt illeti, mindenkinek csak az a ciki, amit annak gondol. A szégyenlős kisfiún, aki takargatja a kukiját inkább nevetnek és gúnyolódnak, mint aki büszkén én egyenesen áll, felvállalja, és nem csinál belőle ügyet!

Te melyik vagy, kérdező? Akin röhögni fognak, mert szégyenkezik, vagy aki nem csinál belőle ügyet, ezért felnéznek a társai?

2016. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Valóban gyakori ez a te korodban ,illetve más fiúk is így vannak .Már vagy 2 en is irták,de valóban könnyits magadon,akár 2 x is .Ezután kisebb lesz a tudat alatti szexuális inger .Mindent az agy vezérel,és érzékel az idegrendszeren keresztül .
2016. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ha buszon leülök nekem is feláll, pedig lassan 40 vagyok. Ha feláll takard le valamivel, póló, türcsi. És gondolj valami másra, mondjuk sorold el amig tudod a 2 és a 3 hatványait.
2016. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#11-es: Az szeretnék lenni, akire felnéznek xd Csak nem hiszem, hogy felnéznének egy 14 évesre + nem láttam még olyan férfi nemű embert, aki csak úgy mászkált volna felálló farokkal..
2016. jún. 22. 23:20
 15/19 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. jún. 22. 23:21
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

A Magyar Labdarúgó Válogatott sem hitte volna, hogy ők lesznek azok, akik kijutnak az EB-re, sőt elsők lesznek a csoportjuk élén, mégis megcsinálták ugye? Na, ha az szeretnél lenni, akire felnéznek, akkor ne ilyen szamárságokkal foglalkozz kisarkítva ráadásul, hanem légy az, aki lenni szeretnél, aki nem jön zavarba, ha ez történik! Sőt! Ha csaj rádnéz, miközben feláll, magabiztosan mosolyogj vissza rá, esetleg kacsints egyet reá! ;)

Hidd el, te leszel az ász, és ezt nemcsak úgy mondom!

2016. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
én a fürdőgatya alá szoktam ilyen uszóboxert venni és akkor az tök jól lefogja :DDD
2016. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondjaim vannak..... 14/f
2016. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a rámosolygást választottam. Aki nagyon bámulja a füdőgatyában a merevedésem, és észreveszem, arra rámosolygok. Általában ők jönnek zavarba és abbahagyják a bámulást.
2016. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!