Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baratomnak faj a fitymafeke...

Baratomnak faj a fitymafeke olyan mintha hianyozna belole egy darab valaki tapasztalt mar ilyet?

Figyelt kérdés
Nem verzett es ugy olvastam ha elszakadt volna akkor verezne nagyon aggodom erte jo lenne ha valaki segitene es tudna a kerdesemre a valaszt :)

2016. jún. 22. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátod látogasson el egy urológushoz. Ne parázzon tőle, semmi rosszat nem csinál. :) Én is nemrég jártam nála. Ha bővebben érdekel írj rám.
2016. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háááát,... ha még mindig fáj ott neki, akkor ott valami valóban nem klappol,... persze ha rövid a féke, úgy persze elszakadhatott neki vérzés nélkül is. Tényleg nézesse meg!
2016. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korábban elszakadt neki, és az a gyengébb húr okoz neki problémát.
2016. jún. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
berepedhetett vagy megnyúlt egy kicsit, érdemes megnézetni nehogy a további együttlétek alkalmával baj legyen
2016. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!