Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miből áll egy átlagos urológia...

Miből áll egy átlagos urológiai vizsgálat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy felvételihez kene

(rendőrnek megyek)

14 éves vagyok..és nagyon érdekelne ,hogy mibol áll...


2016. jún. 23. 22:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És nyíregyházán a Josa Andras korhazban fognak vizsgálni ...
2016. jún. 23. 22:59
 2/12 anonim ***** válasza:

ne félj nem fog fájni

am csak egy egyszerü rutin vizsgálat lesz... bemész megmondod h rendőri alkalmassági gatya le bekukkant ha rendes a doki akkor csak ennyi ha nem akkor megtaperolja h nincs e baja a fitymát felhuzza megfogatja veled a bokádat ugy hogy neki háttal vagy és ennyi elméletileg

2016. jún. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel csak 14 éves vagy nem hinném hogy a prosztatád megnéznék.


Szerintem csak a fitymád nézi még,meg a héreket tapintható át.

2016. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Heréket, mellékheréket megnyomkodja hogy megőrülsz, majd belenyúl a valagadba és rányom a prosztatára. Ha nem vagy észnél könnyen befosol utána.
2016. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 es túlragoztad a kérdést .Nálam még a gatyát sem kellett letolni,ultra hanggal mindent átnézett.Amit kérdezett,van e valami panaszom ,és ennyi.Nem tartott addig ,amig ide a pár mondatot leírtam .
2016. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, nálam ugye volt panasz, lehet ezért kínzott így meg. :(
2016. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megnézi a farkadat, fitymádat hátrahúzza nincs e fitymaszűkületed, heréidet megvizsgálja, talán felnyúl és megérinti a prosztatádat, hasadat megultrahangozza, hogy milyenek a veséid, húgyhólyagod, adsz pisi mintát megnézik a vizeletmintát nincs e benne vér, beszélget veled, kérdez, hogy kef***z e rendesen, nekem pár éve volt ez egy teljes átlagos urológiai vizsgálataton, azóta évente járok mert tudni akarom hogy nincs e bajom (érdemes amúgy rendszeresen egy ilyen szűrő vizsgálatra eljárni)
2016. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még csak 14 éves így nem kellene ijjesztegetni,lehet simán csak hadi ultrahangot csinálnak,vagy esetleg,here,fityma vizsgálat.


De szerintem nem fognak a rendjébe felnyúlni remélhetőleg.

Kérdezz rá másikra akiket már felvettek ebbe a középsuliba.


Majd írd le mi volt

2016. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyi volt az egész.. ,hogy bementem...volt egy aranyos asszisztensnő... még egy csávó..na fekudj fel..gatya le ..hereket vizsgálta meg a fitymamat húzta hátra..ennyi volt ..
2016. júl. 1. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Na akkor túl vagy rajta,én is úgy gondoltam hogy ilyen fiatal gyereknél ennyiben kimerül a dolog.

A vizsgáló itt is elfüggönyözve rész volt,vagy az asszisztens simán belátot?

2016. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!