Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire undorító, szóljak a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom (26/F) 2-3 naponta fürdik, ez engem zavar és csak akkor szexelek vele ha tiszta ezert néha konfliktusok vannak köztünk. Szerintetek megéri ezért veszekedni és van értelme, hogy megkérjem arra, hogy naponta fürödjön? Szerintetek megkérhetem erre, hogy ebben megváltozzon? 27/L

2016. jún. 24. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van ertelme. A parod igenytelen, en nem is tudom hogy tudsz vele egyutt lenni.
2016. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérhetnéd meg? Együtt éltek? Akkor kommunikáljatok, és ha valami nem tetszik akkor beszéljétek meg. Lehet mi magyarok vagyunk ennyire finnyásak de a napi tisztálkodás alapnak kéne lenni. Ezt azért írtam mert én Angliában élek, és az angolok szerint, én a napi zuhanyzásommal pazarlom a fizet. Szerintük elég akkor fürdeni ha koszos vagy..(nem vicc, van kollégám aki hetente csak kétszer fürdik..hozzáteszem, hogy önkormányzatnál dolgozom..)
2016. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt szólni kell, de pláne ha veszekedni, akkor nagy bajok vannak...

Ahogy már írták, egy pár lennétek, könyörgöm, kommunikáció az alap egy párkapcsolatban...


Az én párom most, hogy nyár van és a kertben is ténykedik, napi 2-szer zuhanyzik. Holnap edzésnapom van, úgyhogy én se egyszer fogok. Máskor csak egyszer tesszük (én nagyon kivételes esetben, ha egész nap ki se mentem, ki tudok hagyni egyet, ő nem), de az alap. Piszkosan ágyba menni, s még másnap is újra... Még ha nem is piszkolódik össze láthatóan, mégiscsak meleg van, izzad, él, neked is nyilván észrevehető, hogy nem tiszta, ha egyszer zavar.

2016. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég undorító, szólj neki. Basszus ilyen melegben akkor is megizzad az ember, ha egész nap nem csinál semmit, képzelem, milyen "jó" lehet este egy izzadságtól bűzlő ember mellé lefeküdni az ágyba. Alap higiénia a mindennapi tisztálkodás, ha erre sem képes, nincs miről beszélni.
2016. jún. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Fúúúj. Én mondjuk nem az, hogy szólnék neki, de otthagynám. Hát hadd ne nekem kelljen már egy felnőtt embert megtanítani az alapvető igényességre, nem vagyok az anyja. Fúj.
2016. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! Szólni fogok neki, de nem fogok szakítani vele mert nagyon szeretem!😊
2016. júl. 5. 23:38
 7/7 Dredd Bíró válasza:

Ha máshogy nem megy akkor mindennap fürdesd le te!:)

Akkor tiszta is lesz és lesz szex is mindennap!:))

2021. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!