Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a zacskómat és...

Leborotváltam a zacskómat és az ágyék részemen a bőrt és piros foltok jelentek meg at utóbbi részen és fáj is. El fog múlni?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nem kezeltem le mert elfogyott az arcszesz,krém meg nincs. De ugye elmúlik?
2016. jún. 28. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de 1-2 napig fájni fog. Jó lenne rá körömvirág krém, vagy valami más bőrnyugtató.
2016. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lekrntem aloe vera krémmel.
2016. jún. 28. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
csicska vagy fiam
2016. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uccsót lepontoztam az elsőnek ment a zöld.
2016. jún. 28. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Bizony az után fertőtlenités fontos dolog .Nem véletlen pirosodott be .Hihetetlen milyen érzékeny itt a bőr .Nagyon könnyen lehet kapni borotva mérgezést is .Akkor pedig csak az orvos segíthet .Mielőtt belevágsz egy ilyenbe nézd meg minden kellék adott e hozzá.Van erre kapható szer is,de ez nem a reklám oldala .
2016. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben:) Most kenegetem hátha ezzel enyhül.Legközelebb vigyázok. Tanultam a magam kárán.
2016. jún. 28. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A nemi szervnél sokkal érzékenyebb a bőr. Ha borotválod mindig ilyen lesz. Piros lesz, viszketni fog, szúrni fog. Ez sajnos ilyen. Nem borotválni kell, max. gyantázni. De inkább csak vágd rövidre. A borotva nem jó a nemiszervnél, mert ez lesz a következménye.
2016. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább 10 éve vagyok intimborotvált. Tehát nem az utbbi idök divatja az okom rá, hanem más. Magad írtad, hogy nem kezelted le rendesen a borotvált részt. Legközelebb ne hamarkodjad el ! Haszálj csak erre a célra rendszeresített borotvát, testápolót vagy kérmet. Ha rendszeresen - minden nap ! - borotválkozol, akkor egy idö után nem lesz fájdalmas és pirosodó.
2017. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!