Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a makkomon? (17/F)

Mi lehet ez a makkomon? (17/F)

Figyelt kérdés
Kb novemberben vettem észre egy leginkább szemölcsre emlékeztető piros pöttyöt a húgycsőnyílásom mellett. Teljesen tünetmentes. Két hétig kentem canesten kenőccsel és néha áztattam kamillás teába, de nem tünt el. Leginkább oldalról nézve látszódik vagy fényben megvilágítva. Ha sokáig nézem, mintha mellette lennének sokkal kisebb pöttyök, de ezek csak ha jól megfigyelem látszanak.Nemi úton terjedő nem lehet, mert még nem élek nemi életet. Szemölcs vagy zsírcsomó, mi lehet ez? Illetve hova forduljak ezzel?Urológia? A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 24. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Urológus vagy bőrgyógyász.
2016. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Külsőleg van,ezért ez a bőrgyógyász területe .
2016. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az itteni bőrgyógyászatról nagyon rosszakat hallottam. Urológus attól még megvizsgál, nem? Ha, elküld akkor marad a bőrgyógyászat.
2016. jún. 24. 13:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt megtudjátok mondani hogy mire kell számitanom? Komoly betegség, vagy csak apró bőrbetegség? Elég komolyan fèlek az orvosoktól, korháztól, de még a háziorvostól is parázok egy sima megfázásnál is. :/
2016. jún. 24. 14:16
 5/8 A kérdező kommentje:

itt egy kép róla:

[link]

a húgycsőnyílástól jobbra

2016. jún. 25. 07:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A kép alapján nem tűnik betegnek a dolog... Bőrgyógyászatra meg máshova is bejelentkezhetsz ha a helyi nem felel meg (mondjuk ha vidéki vagy akkor nehéz, megértem)
2016. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de lényeg a lényeg... a doki jobban tud találgatni, mint mi, úgyhogy menj el.
2016. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni.
2016. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!