Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha 12 éveses a bal...

Kovács Milán Miklós kérdése:

Normális ha 12 éveses a bal oldali golyóm mindig fent van a hasamba és csak akkor megy vissza ha lenyomom? De aztán pár másodperc után megint vissza megy a hasamba, de a jobb oldali golyóm meg mindig a herémbe.

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 00:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
valami olyasmi a neve, hogy hashere, ha jól tudom, lehet el kéne menni orvoshoz
2016. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális, a herék pont azért vannak a testtől külön, mert alacsonyabb hőmérsékletre van szükségük.

Tessék elmenni háziorvoshoz beszélni vele.

2016. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel azonnal orvoshoz kell fordulni mert maradandó baj lehet belöle!
2016. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez ingahere lesz szerintem. Tudom, jobb lenne orvos nélkül megoldani, de nem fog menni,sőt ha most nem oldjátok meg, akkor lehet sosem fog gyermeked születni! Ha tetszik, ha nem, szólnod kell a szüleidnek és el kell mennetek megmutatni a gyermekurológusnak, mert ezt most még lehet meg tudjátok oldani komolyabb következmények nélkül is, később már ez nem valószínű, ezért szólj a szüleidnek MOST!
2016. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és még meg tudnátok mondani hogy mennyi idő múlva lehet ebből baj ha nem megyünk orvoshoz mert mi tanyán lakunk és anyám nem szeret be menni ma biztos hogy nem megyünk be mert apám dolgozik egésznap csak holnap jön haza.
2016. jún. 29. 15:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem egy szeretem-nem szeretem dolog. Egy biztos, nem egy pár napon múlik, mert ez egy folyamat eredménye, szépen lassan romlik a helyzet. Ez lehet 1 hónap de akár 1 év is. Nem tudhatjuk, mennyi idő, orvos se tudná pontosan megmondani, ő se jós. Ezért menj el, leghamarabb holnap, és ne haragudj, hogy kemény leszek veled, de minden további időveszteség az állapotod romlását idézheti elő! Nem szeretném, hogy rettegned kelljen pl. a hereráktól,vagy hogy mi lesz veled, de ha most tényleg nem mentek el a minap a gyermekurológiára (pl. Heim Pál, Budapest) akkor később inkább fogsz rettegni amiatt, hogy most mi lesz és ez az egészségedet is taccsra vághatja, mert neked boldogan kellene élned! Igaz?
2016. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondtad hogy maszírozni kell a herém fölött és akkor jó lesz nem fog fel menni de azért el menjünk orvoshoz és amúgy Nyiregyházán lakunk.
2016. jún. 29. 16:00
 8/19 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta*
2016. jún. 29. 16:00
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Anyukád "biztos" végzett orvosit, hogy így tudja ezt, ugye? Neki ez a logikus, csakhogy a herédnek MAGÁTÓL kellene a zacskódban maradniuk, és nem masszírozásra, innen tudható, hogy valami gond van, ezért menjetek el! Vagy anyukád azt szeretné, hogy ő is fogja a saját fejét, amiatt, hogy neki nem lehet unokája, csak mert ő régebben ezt gondolta a saját eszével, és nem volt kedve a kisfiáért annyit megtenni, hogy amikor szól hogy gond van, akkor elviszi oda, ahol segíthetnek rajta?
2016. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el orvoshoz, minél előbb! Most serdülsz, ne várjatok vele
2016. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!