Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor aerob edzés...

Szálkásításkor aerob edzés helyett HIIT edzés? Azt mondják h jobb, és rövidebb idő is,10 intervallum 15 perc (30 másodperc sprint teljes erőből utánna 60 másodperc séta)

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
elvileg kevesebb idő alatt többet érsz el mint egy 45-60 perces aerobbal
2014. aug. 5. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki, mindenkinek más működhet, de elég logikusnak hangzik.


igaz én nem próbáltam, csak a crossfitet (kb ugyanez csak séta helyett kocogás pihenésképp, sprint helyett intenzív súlyos edzés), és érezhetően hatásosabb volt + egy táplálkozási váltás.


de ha lábra edzel, ez jó ötletnek tűnik hozzá. sőt, ha gyorsab beredményeket akarsz elérni, használhatsz szánt is:

[link]


szokásos együgyű testépítőkre ne hallgass, akik azt mondják hogy izomból fogsz fogyni, meg nem lehet egyszerre zsír égetni és izmot építeni, meg edzés után azonnal cukrot kell enni meg fehérjeport és hasonlók.


ha kell a táplálkozási titok, segítetek benne, privátban keress.

2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első ha ócsárolsz minket legalább támaszd alá érvekkel. Izomnövelés meg zsírvesztés cucc nélkül még mindig nincs, max. kövér edzetlen embernek.

Kérdező, az étrenden múlik minden. Az a lényeg, hogy kalória deficitbe kerülj és zsírt égess. Utóbbira -ha nem akarsz nagymértékű izomvesztést- az aerob megfelelő.

2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejött az intervallum kardió, mint az aerob.

De az étrend mellett a súlyzós edzés fontosabb, azt semmiképp se hanyagold.

2014. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!