Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leendő (talán) férjemről...

Leendő (talán) férjemről kérdeznék. Lehet-e úgy gyermeke, illetve nem betegít-e meg, ha régebben elképzelhető, hogy volt vmi fertőzése, és azóta sem állt vissza a sperma mennyisége?

Figyelt kérdés

A helyzet bonyolult. Én szűz vagyok, mert a házasságra tartogattam, de az élet összehozott egy elvált emberrel. Nem élünk szexuális életet, mert tiszteletben tartja a döntésemet, de elmondta az ő korábbi kapcsolatait. A házassága alatt normálisan működött, de gyerekük nem lett. Ahogy elvált, az volt neje egyből teherbe esett egy másik férfitól. Válása után egy egyéjszakás kalanddal vigasztalódott, ennek már 3 éve, de akkor valamit elkaphatott a csajtól, mert véres lett a spermája sokáig, és a mennyisége is nagyon lecsökkent. A vér ma már eltűnt, de a borzasztóan csekély mennyiség megmaradt. Akkor nem ment el orvoshoz, lehet, hogy nem gyógyult meg teljesen?


Az az igazság, hogy én nagyon tartok ettől. Egyáltalán mi lehetett?


2010. ápr. 14. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

:S miért nem ment el orvoshoz? én nem mernék lefeküdni vele, pedig már nem vagyok szűz:S

Vizsgáltassa ki magát mindenképpen, mert ez nem okés! És ha ő csak tünetmentes, de téged is megfertőz vele? Mindenképpen küldd el orvoshoz! ez nem játék!

2010. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos!!
2010. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos, pár hét alatt kiderül, h mi újság van. Ha kikezelik, mehet a szex, de a gyerek nem fog könnyen összejönni a leírásod alapján.
2010. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tutujka ***** válasza:

Ne légy buta, bármit is mond neked az az ember, okvetlen zavard dokihoz.

A szerelem ennyire ne vakítson el, nem ér annyit az egész, hogy az életed hátralevő részében te idd meg a levét baklövésednek.

2010. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

orvosi vizsgálat alap

ott azt is megmondják van-e vmi betegsége, mennyire termékeny, stb

2010. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 dolog lehetséges:


1) elmegy dokihoz és meg tudjátok mi a baj, ha szükséges kezelik és nyugodtan kefélhettek


2) Nem megy el dokihoz, akkor vagy súlyosabbra fordul a helyzet, vagy elkapsz vmit...de minimum rettegsz, hogy nem kaptál-e el vmit.


A két eset között a különbség a bizonyosság. Attól, hogy vki nem tudja mi a baja attól még az VAN!!!

2010. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, orvos! Viszont olyan vizsgálatot is csináltasson amelyik kimutatja, hogy lehet-e gyereke? Legalábbis ha Te szeretnél majd gyermeket. Nem valószínű, hogy véletlen az, hogy a volt felesége mástól teherbe esett és Tőle nem nem.
2010. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!