Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsípi az ízzadtság a péniszem?

Kicsípi az ízzadtság a péniszem?

Figyelt kérdés

Néhany hete a makkom pereme mögött rendszeresen kipirosodik a bőröm. Ez jellemzően edzéskor jelentkezik. Kiskoromban körülmetéltek (nem vallási okokból), fitymám nincs. Edzés után mindig lezuhanyzok, olyankor a víz és tusfürdő is csípi. Kb 6-8 óra múlva elmúlik a pirosodás, de a következő megízzadás (edzés vagy bármi más) után újra előjön.


Jártam orvosnál. Semmilyen bőrgombám nincs. Azt mondta száraz a bőröm és ez okozza. Felírt egy krémet bőrszárazságra, fürdés után kenegessem azzal a cerkám. Kipróbáltam. Ettől viszont csak sokkal rosszabb lett a helyzet: reggelre az ízzadtság - krém kombótól még jobban kipirosodott. A reggeli zuhanyzásnál nem volt kellemes érzés, hogy még a sima víz is csípte. Pár óra múlva valószínű újra elmúlik, de ez így akkor sem állapot.


Valakinek esetleg hasonló dologgal tapasztalata van?


- rendszeresen tisztalkodom, igenyes, ápolt vagyok, a gyíkot is mindig alaposan megmosom

- sportolok

- körül vagyok metélve

- a kérdés megírása előtt jártam orvosnál, semmilyen gombás betegségem, fertőzésem nincs (laborvizsgálatok és szerszamnézegetés is volt = minden lelet negatív)

- lassan 2 éve nem volt szexuális kapcsolatom, hogy a baratnőmtől szedhettem volna össze valamit


Help me srácok!


2016. júl. 3. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, próbáld ki a Panthenol Spray-t. [link] Vagy vizes hypermangánba kell kicsit tenni.
2016. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb kérdezd meg a dokitol, hogy ott vannak-e izzadtságmirigyek!!!:-)
2016. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Kösz, kipróbálom.


#2: :-D

2016. júl. 3. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! megkérdezhetem hány éves vagy és miért kellett körülmetélni?
2016. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: 25 éves vagyok és fitymaszűkület miatt, 7-8 éves koromban.
2016. júl. 4. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!