Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombas fertozes?

Gombas fertozes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gumi nelkul voltam egyutt a baratommal, es szerinte elkapott tolem vmi nemi betegseget, azt mondja h szerinte gombat.


2 hete voltunk egyutt utoljara, azota csak oralisan elegitettem ki, es ma jott ki neki a tunet ... Azt mondta h viszket neki.

Ez lehet gomba? 2 hetig lappangna?? Vagy a szamtol elkaphat valamit? (Szerintem nem, de neki ez volt a tippje...)


En magamon semmi tunetet nem ereztem....ezert vagyok dilemmaban, hogy mi lehet ....


20/L



2016. júl. 5. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a gombához elég ha meggyengül az immunrendszered vagy károsodik a hüvelyflórád. velem pont ugyanez volt. semmi tünet, de az akkori barátom mondta, hogy fáj neki. elmentem orvoshoz és kitenyészett a gomba.


úgyhogy holnap mind a ketten menjetek orvoshoz. vagy az is elég ha te elmész, úgyis mindkettőtök kap gyógyszert. és amíg nincs kikezelve semmi szex.

2016. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a baratod vadaskodas helyett elmehetne orvoshoz is, ahelyett hogy teged gyanusitgat. a fertozeses betegsegek a ferfiakon sokkal tovabb tunetmentesen lappanganak, mint a noknel. az is lehet, hogy meg az elozo csajatol szedett ossze valamit, ami csak most utott ki rajta , mert pl epp legyengult az immunrendszere. persze megfertozhetted te is, de ha neked nincs semmi tuneted...akkor nem hinnem, hogy gombat kapott toled, foleg nem a szadtol.... :)

vegyetek a patikaban canesten huvelytablettat es kremet, es mindkettotoket vessetek ala a kezelesnek .. bar az sem biztos, hogy gombaja van, lehet hogy szimplan kiszaradt a nemiszerve, ezert faj es viszket neki. menjen orvoshoz tippelgetes helyett, kulonben teged is megfertozhet.

2016. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos a szájban is lehetnek gombák, akárcsak bacik. Nézd meg, milyen színű a nyelved. Ha rózsaszín, akkor jó. Ha lepedékes, és a lepedék nehezen jön le, akkor az lehet Candida.

[link]

2016. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!