Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér váladék és enyhe viszket...

Fehér váladék és enyhe viszketés fitymán?

Figyelt kérdés
Enyhe viszketésre figyeltem fel mikor megnéztem fehér váladék volt. Nem volt túlzottan kellemetlen szaga, le is tudtam mosni. Mosás után láttam hogy a fitymán apró piros pöttyök de inkább csak az alján, a bőr belső része pedig piros két foltban. Fájni nem fáj, hátra is lehet húzni. Nagyon gyenge viszketés. Zuhanyzás óta nem keletkezett még váladék. Mi lehet a gond ez előtt nem volt ilyen gond és azért aggaszt mert egy napja voltam egy lánnyal de azóta zuhanyoztam szóval nem tudom mi lehet. Mit tegyek illetve mi lehet velem?!
2016. júl. 6. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
21%

Viszketés bombázók is lehet,arra canesten krémet tudsz venni.


Urológushoz elmehetnél,itt diszkrétebb a vizsgálat,beutaló nem kell,gyorsan be tudsz kerülni,férfi az orvos.Vagy bőr-nemibetdg gondozóba.

2016. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gombád is lehet(bocs de el van állítva a billentyűzet és értelmetlen szavakat szúr be):-)
2016. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!