Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3-4 napja elkezdett viszketni...

3-4 napja elkezdett viszketni a makkom, majd eleg fura szagi (mondhatni budos) zsirszeru, feherszinu akarmi jelent meg rajta, illetve budos valadek. Talan az antibiotikum?

Figyelt kérdés

Folyamatosan viszket, szuro erzest erzek ott...

Majd a napokban elkezdett a bor is fent pirosodni, mar ossze is szukult, nem tudom rajta a bort lehuzni. Ma reggel mikor felkeltem, mar a bor vege szaraz, kemeny volt. Mi lehet az oka?

Aktil Duot kellett szednem, es arra gyanakszom, hogy attol jott ki.

A mellekhatasoknal errol nem irtak semmit, csak hogy noknel fordulhat elo huvelyi viszketes, valadekozas.

Menjek el vele orvoshoz, vagy varjak vele hogy hatha elmulik? Ha esetleg azantibiotikumtol lenne.



2012. jún. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésed lehet.
2012. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gombas fertözes ugrott be, ezert mielöbb orvoshoz javasolnam, addig is kihagyni a testi kontaktust.
2012. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem marad mas... holnap beugrom a dokihoz. :/

Nagyon nem akartam, de ha mas nem marad... :/

2012. jún. 24. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Es ez mitol johetet ki?

Mindig mosom normalisan, figyelek ra, hogy a boxert se vegyem fel meg veletlenul se nedvesen, pisa nehogy becsopogjon, stb...


Annyi, hogy 1 hetig antibiotikumot kellett szednem (aktil duot..)


Illetve egyik nap a baratnom elegitett ki oralisan, masnap vettem eszre, hogy piros,aztan kezdett el hamlani stb....


Nem hinnem, hogy ettol lenne, de sosem tudni.

Sosem volt meg ilyen panaszom utanna.

2012. jún. 24. 18:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam ma dokinla.. :)

(Kicsit vicces volt 5 noi doktor volt...es elottuk kitenni... :D)

Igazatok volt! Gomba. :/

Irtak ki 1 nappali es 1 ejszakai kenocsot, illetve valami kapszulat amibol hetente 1szem kell.

2012. jún. 25. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Antibiotikum legyengiti az immunrendszert, ami fogekonyabba teszi a szervezetet a fertözesekre, igy könnyebben bejuthatott (mas forrasbol) a gomba.

Kitartast, gyogyulast!

2.

2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rajta vagyok a dolgon. :)

Csak bosszankodom, hogy hogy fordulhatott ez elo...velem.. :/

De megesik...mar csak gyogyuljak meg. ;)

2012. jún. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!