Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nő a péniszem? q

Miért nem nő a péniszem? q

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 éves fiú vagyok és lankadt állapotban 5 cm a péniszem, mereven 10 cm.180 centi vagyok, 65 kiló,egészségesen élek,cigarettát nem szívok, nem fogyasztok alkoholt.hónaljamon van szőr, illetve a kezemen-lábamon egy nagyon kevés.Még nem mutáltam.Volt már magömlésem.Nem tudom hogy a mutálás-magömlés-péniszhossz mennyire függ össze.Légyszíves segítsetek, először tőletek kérek segítséget mert másodjára a szüleimhez fogok fordulni.Ez normális amiket leírtam?Van olyan hogy valakinek egyáltalán nem nő a pénisze?

2016. júl. 8. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Azt ha meg ugy van, akkor igyekezz minél több pénzt csinálni, tanulj, edz keményen, h nagy korodra legyen mivel magadhoz édesgetni a kisjáányokat. Mert az egy dolog ha a cerka kicsi, de ha van lé akko no problem.

Szerelem = péz

És ezt hidd el, tapasztalat.

2016. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van akinek már 11 évesen 15-16 cm, van akinek csak 3-4 év mújva indul meg a növekedés. Nem vagyunk egyformák. Akinek később indul, általában hosszabb lesz ! Tehát várj :-)
2016. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!