Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha prosztatagyulladás...

Normális ha prosztatagyulladás óta kevésbé érzem a péniszem?

Figyelt kérdés

Kb 3hete volt prosztatagyulladásom (nehézkés, kevés vizelet ill. egyáltalán nem állt fel a péniszem és kevésbé volt érzékeny, szinte alig éreztem), amire kaptam gyógyszert és a vizelési panaszok is megszűntek. Mostmár feláll a péniszem de a csúcs ponton se olyan kemény mint ami volt, illetve még mindig olyan fura, kevésbé érzékeny a makkom és a péniszem főleg a alúl a töve fele. Régen, ha törölközőt végighúztam a makkomon akkor majdnem felugrottam, most meg csak szimplán érzem kicsikét tompán.

Mennyire normális ez?

17/F.



2016. júl. 16. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Kb arra hasonlítanám mikor beadnak valami érzéstelenítőt, de már kezd elmúlni.
2016. júl. 16. 21:29
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ az érzékenysége,menyire állnak ki az érző idegvégződések .Hogy milyen kemény tud lenni,az meg attól ,mekkora szexuális ingert kap az agy .
2016. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de van valami köze hogy kb 3 hónapja minden pisilés után megmosom és megtörlöm a makkomat törölközővel?
2016. júl. 16. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy tisztán tartod, nincsen összefüggésbe a problémáddal.

Megoldás: keressél fel -min. két- urológust!

2016. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, hogy mikor elkezdtem a törlést akkor majdnem felugrottam az èrzèkenységtől, ma meg már épp hogy érzem, hogy hozzá ér a törölköző, de néhány helyen még mindig érzékeny.

Egyébként persze érzem hogy ha forró vagy hideg víz ér hozzá, meg azt is ha megcsípem kicsit, de nem úgy mint régen.

Nem lehet hogy "ki eddződott" a péniszem?

2016. júl. 18. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Valszeg a prosztata gyulladásával van összefügggésben.
2017. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megoldódott a problémád? Ugyanez nekem is, aggódom. Kevésbé érzékeny vasárnap óta, főleg a töve fele. Nekemis valszleg prosztata gyulladásom van, elkéne mennem orvoshoz... Neked rendbejött?
2021. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!