Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami baj van a péniszemmel,...

Valami baj van a péniszemmel, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Segítségre szorulok, mert fogalmam sincs mi lehet a problèma a péniszemmel. Nyugalmi állapotban (akár fürdés közben akár szárazon) le tudom húzni a bőrt a makkom alá, de mikor már kezd felállni,merevedni, akkor már szorító érzést érzek, és már nem tudom lejjebb húzni a bőrt, csak feljebb. Minden nap tornáztatom víz alatt, és nedvesen jó az eredmény, könnyebben lecsúszik (szàrazon álló állapotban nem tudom teljesen lehúzni) a bőr, de kicsit szorít. Amúgy 15 éves vagyok és nemtudom számít-e de a péniszem 16-17 cm. Félek az első szextől is emiatt, viszont orvoshoz sem akarok ezzel menni. Kérem segítsetek!

2016. júl. 16. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint a fitymaszűkület. Jól csinálod hogy "tornáztatod" ha rosszabbodik fordulj orvoshoz.
2016. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tozser Alex ***** válasza:
100%

14 éves vagyok, nekem fitymaszükületem volt,és nagyon sok dolgot megtudtam, hogy mikor érdemes odafigyelni a péniszünkre, amikor bajt érzunk

-------------------------------

Mivel aztmondtad hogy lankadtan hátrajön, de állva már simánnem, Ez önmagában lehet relativ fitymaszükület(Mereven a pénisz vastagabb lessz, és a bõrnek ezmár sok, vagy rövid fitymafék.)

De mivel aztmondtad hogy fürdés hatására hátratudod húzni, inkább a relativ fitymaszukulet az eselyesebb.Hiszen a fék nem nyulik magátol.Nos

---------------------------------

Nem mondom 100% ra , mert mindenkinek másképp reagál a szervezete, inkább fitymaszukulet, de a rovid féket sem zárnám ki.

---------------------------------

Kérlek válaszolj:

Nemtünik szuknek a bor?

Vizelés közben nem fújodik fel a fitymazsák?

A makkod nem húz az eggyik irányba?(A fék huzza le?!)

Ha mereven a zuhany alatt hátrahuzod nem fáj?

---------------------------------

Ovatosan, lassan tornáztasd, nehogy behegesedjen, ha fáj hagyd abba.Ha nem mulik hetek alatt doki, szerintem nem mutendo.

©

Bocsi ha okoskodonak neztek,hiszen 14 eves vagyok, es en tenyleg csak segiteni akarok a sajat tudasom alapjan.

2016. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2!


Legalább leírod hogy neked az otthoni módszer segített és óvatos legyen,ha neki még sem segítene akkor forduljon orvoshoz.

Semmi belekötni valót nem írtál le.



Ha nem válna be az otthoni fityma tornáztatás akkor 14 éves kortól már egyedül elmehet a kérdező urológushoz,beutaló nem kell és lehet az urológus szteroidok krémet fog felírni.

2016. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!