Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy 12 évesen...

Normális, hogy 12 évesen szőrös a mellkasom?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok, és kb 3 hónapja elkezdett szőrösödni a mellkasom közepe, de azóta egyre jobban szétterjedt a mellbimbóimig, ez 2-3cm hosszú sötét szőr.

Normális ez 12 évesen



2016. júl. 17. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ez csak azt jelenti, h a hormonjaid beindultak, ha nem tetszik leborotválod XD erre nem tudok mit mondani, te feljetteb vagy mint a többi fiú, ennyi aZ egész :)

2016. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátomnál is 12 évesen elkezdődött a dolog, 14 éves korára már az arcszőrzete is teljesen kinőtt.Most 19 éves és teljesen egészséges, nem ősember.Nem kell aggódni emiatt, van akinél ez korábban kezdődik el, valakinél meg még csak 20 éves kora körül.


Ha nagyon zavar akkor inkább gyantázd, mert ha elkezded borotválni akkor jóval gyorsabban visszanő illetve sokkal sűrűbb lesz.

2016. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös volt már akkor. Most kicsit több vagyok,de már nagyon szőrös. Engem zavar,nem szeretem.
2016. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, le ne borotváltasd, mert szőr nélkül egy férfi nagyon csúnya, legalábbis szerintem.
2016. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!