Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alhasi, here fájdalom, mi...

Alhasi, here fájdalom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A múlt héten fájt először a hasam, nem tudtam miért, aztán mikor megakartam igazítani a péniszemet észrevettem h a heréim nagyon fájnak. Fél óráig nyilalló fájdalmat éreztem. Aztán másodszor ugyan így volt. Ma viszont 2 óráig fájt és még most is órákkal később érzékeny tapintásra. A barátomnak is elmondtam, ő neki is volt ilyen régebben de neki csak reggelente, de neki egy két hónap múlva el is múlt, ha ez számít valamit. Félek, valami nagy baj van. A válaszokat élőrre is köszi.

2016. júl. 26. 16:06
 1/6 anonim válasza:

Feltétlen menj el orvoshoz mert komolynak tűnik és ha nem az akkor legalább megnyugszol.Majd írj hogy mit mondtak!

És a barátod nem ment orvoshoz?

2016. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"jobb" esetben "csak" gyulladás


rosszabb esetben herecsavarodás (bár ott akkora a fájdalom hogy nem tudnál ítt írni róla, rég ügyeleten lennél)


érte valamilyen trauma a területet ? ha igen mehetsz sebészeti szakrendelésre is ahonnan majd továbbirányítanak a megfelelő helyre. beutaló/időpont/semmi sem kell csak be kell esni sebészetre ha ilyesmi történt


nem múló fájdalom esetén a legközelebbi kórház urológiai szakrendelését keresd fel azonnal, nem kell beutaló meg semmi, időpont sem ilyen esetben ha van sűrgősségi ellátás az adott intézményben


esetleg háziorvos adhat sürgősségi beutalót is célirányosan

2016. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátom nem ment orvoshoz, és nem érte semmien trauma a területet. Még várok egy kicsit vele, mer félek az orvosoktól nagyon, föleg az urológustól. Köszi a válaszokat.
2016. júl. 27. 05:23
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, a te heréd..
2016. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el belgyógyász rosszabb amikor a gyomrodat tükrözik.. Urologus nem gáz.
2016. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?

Egyébként nekem is volt két éve ilyen, bár annyira nem fájt a herém, de a derekam és a lágyékom körül eléggé. Aztán nem lett belőle semmi, 13 éves voltam, most 15. Kamaszkorban előfordulhat.

2016. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!