Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Égető fájdalom a fityma...

Égető fájdalom a fityma környékén, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nos, a napokban volt szerencsém vidéken kipróbálni egy pottyantós WC-t, aminek az ülőkéje le volt vizelve és csak akkor vettem észre amikor ráültem. A fitymám hozzáért, aztán aznap délutánra begyulladt. Égető érzésem van amikor a bőrt le akarom húzni, vagy akár maszturbálni próbálok. Ma reggel lemostam fertőtlenítővel többször, érezhetően javult, kevésbé jelentkezik az égető érzés, reményeim szerint nap végére akár el is múlhat. Nos, szeretném tudni hogy tulajdonképpen minek köszönhető ez a gyulladás? Esetleg valami tipp, hogy hogyan kezelhetném ki hatékonyan, ha esetleg a fertőtlenítő nem válna be. Urológushoz egyelőre nem tervezek menni vele, hogyha érzem hogy ismét nagyobb probléma keletkezne, akkor viszont megyek.

2016. jún. 29. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem pottyantós wc re ültél le, figyelmetlenül? Magad írtad. Bizony a pottyantós wc-k nagyon veszélyesek. Több haláleset is előfo
2016. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Valami fertőzést szedtél össze.A fertőtlenitő nevét nem nevezted meg,szerintem a Betadine erre hatásos lenne .

Igyál sok folyadékot,hogy ha már a húgycsőbe is kerültek bacik kimosódjanak . Mert azok mindig felfelé indulnak el .

Ha netán orvosig jutna dolog,a bőrgyógyásznál kezdjed,mert a betegség is külsőleg indult .Majd küld az urológushoz,ha rá tartozik .

Jobbulást !

2016. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a bőr- és nemibeteg-gondozó szakrendelésen tudnák megválaszolni neked, mi volt ez és mitől!? Az urológus nem ezzel foglalkozik.
2016. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami gombás fertőzés lehetett, bekentem kétszer Canesetennel és csodát tett. Holnapra már szerintem nyoma sem lesz, köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 29. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos felgyulladt a fitymád.
2016. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!